KEF Q150

Dvoupásmová bassreflexová policová reprosoustava osazena novou generací koaxiálního reproduktoru Uni-Q se 130 mm středovým reproduktorem a 25 mm výškovým měničem vhodná do menších místností pro stereo poslech nebo pro použití prostorového zvuku v domácím kině.

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: KEF
11 590 Kč 9 380 Kč
Kategorie: Regálové
kef q150 black 1024x1024
11 590 Kč

 

Frekvenční rozsah 47 Hz - 28 kHz; doporučený výkon zesilovače 10 - 100 wattů; citlivost 86 dB; impedance 8 ohmů. Rozměry 303 x 180 x 278 mm, hmotnost 5,6 kg/kus.

Barevná provedení černé nebo bílé.

Cena za pár.

Volitelná mřížka z černé tkaniny s magnetickým uchycením: 799,-/pár.

Oficiální stránky výrobce: KEF Q150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.