KEF Reference 1 Meta

The one standmount model in the Reference series could be the only loudspeaker you ever need. A three-way model boasting KEF’s 12th generation Uni-Q® driver array with MAT™, Reference 1 Meta is capable of delivering expansive, high-performance sound that goes way beyond what its relatively compact size would suggest was possible.

Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: KEF
229 980 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

Benchmark benchmarků

Od roku 1973 The Reference neustále nastavuje měřítko pro reproduktory a reprodukci zvuku. Jako průkopník v používání digitálních technologií k dosažení nejvyšší přesnosti zvuku lze každý pár porovnat s přesností 0,5 dB s laboratorním referenčním standardem.

Neustále inovovat

Od prvního reproduktoru Reference pokračovali inženýři KEF v inovacích s využitím toho, co je možné s The Reference. Průkopnické ve své první inkarnaci, každá další iterace The Reference přidala ke světovým znalostem vědy o akustice.

Navrženo, zkonstruováno a ručně vyrobeno ve Velké Británii

Od roku 1961 vytváříme pozoruhodné oceňované reproduktory v našem britském domě v Maidstone, Kent. Jako naše vlajková loď HiFi reproduktorů je The Reference stále navrhován, konstruován a ručně vyráběn v Maidstone i dnes.

SPECIFIKACE

Design
Třípásmový bassreflex


Pohonné jednotky
Pole ovladačů Uni-Q:
HF: 25 mm (1 in.) hliníková kopule s MAT
MF: 125 mm (5 palců) hliníkový kužel

Basové jednotky:
LF: 165 mm (6,5 palce) hliníkový kužel


Frekvenční rozsah volné pole (-6dB)
Krátký port: 40Hz -45kHz
Dlouhý port: 37Hz - 45kHz
Frekvenční rozsah typický v místnosti basová odezva (-6dB)
30 Hz


Frekvenční odezva (±3dB)
45Hz – 35kHz


Požadavky na zesilovač
50 - 200W


Citlivost (2,83V/1m)
85 dB


Harmonické zkreslení 2. a 3. harmonické (90dB, 1m)
<0,5% 40Hz – 100kHz
<0,2 % 200 Hz – 2 kHz
<0,1% 2kHz - 20kHz


Maximální výkon (špičková hladina akustického tlaku na 1 m s růžovým šumem)
111 dB

Dělicí frekvence
450 Hz, 2,1 kHz

Impedance
4 Ω (min. 3,2 Ω)


Hmotnost
18,2 kg (40,1 lb.)


Rozměry (V x Š x H) (s mřížkou a koncovkou)
440 x 205 x 422 mm (17,3 x 8,1 x 16,6 palce)


Rozměry (V x Š x H) (s mřížkou, koncovkou a podstavcem)
N/A

Oficiální stránky výrobce: KEF Reference 1 Meta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení