Sonus Faber Electa Amator III

Tento model navazuje na tradici legendárních Electa Amator (1987) a Electa Amator II (1997), využívá ovšem nejnovější poznatky a technologie firmy Sonus Faber. Ozvučnice je zhotovena z masivního ořechového dřeva, přední a zadní stěnu pak zdobí ručně vkládaná prémiová kůže a základna reprosoustavy je z mramoru. K reprosoustavám jsou určeny také speciální podlahové stojany s aluminiovými pilíři, plněnými tlumícím materiálem a základnou z Carrara mramoru.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Sonus Faber
259 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
RAFINOVANÉ DĚDICTVÍ

ELECTA AMATOR III

Podstata našeho dědictví uzavřena
v hudebním nástroji

35 LET LÁSKY K HUDBĚ

V roce 2018 uplynulo pro Sonus faber 35 let. Electa Amator III je oslavou tohoto milníku tím, že oceňuje pokračující závazek neustále se vyvíjet a zároveň čerpat inspiraci z minulosti. Je to klenot italské odbornosti a řemesla: malý, ale vzácný reproduktor, který zdědil vlastnosti Electa Amator (1987) a Electa Amator II (1997), dvou našich modelů, které nejvíce přispěly k mezinárodnímu úspěchu naší tradiční značky.

IKONICKÁ RENESANCE

Restyling jednoho z nejvíce symbolických reproduktorů je vždy těžká práce, ale fascinující. Electa Amator III je úspěchem 30leté cesty. Třetí generace ikonického produktu vytvořeného výrazem přirozené evoluce s prvky, které nás činí jedinečnými: vzácné materiály, vysoké řemeslné zpracování a přirozený zvuk.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
2-pásmový regálový/stojanový systém odvětrávaných reproduktorů

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD™, Ø 28 mm
Mw: MW18XTR-04, Ø 180 mm

CROSSOVER
2500 Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
40 Hz – 35 000 Hz

CITLIVOST
88 dB SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
35 – 125 W, bez klipování

ROZMĚRY REPRODUKTORŮ (VXŠXH) A HMOTNOST
375 x 235 x 360 mm
14,8 x 9,3 x 14,2 palce
14,6 kg ea – čistá hmotnost
32,2 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Electa Amator III

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu