Sonus Faber Guarneri Tradition

2-pásmový model řady Homage Tradition je dodáván včetně stojanu, tvořeného karbonovým monokokem (technologie používaná např. u závodních aut). Reprosoustava má ozvučnici ve tvaru lyry, což napomáhá eliminovat nežádoucí rezonance, stejně jako systém Exoskeleton s prvky Dampshelves. Díky technologii Stealth Ultraflex je proudění vzduchu mnohem kontrolovanější než u běžného basreflexu, nevznikají zde totiž žádné slyšitelné turbulence. Od země je pak reprosoustava antivibračně oddělena pomocí speciálních hrotů Silent Spikes, s koaxiální konstrukcí kov/elastomer/kov.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
419 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
LUXUS KAŽDÝ DEN

GUARNERI TRADICE

Dokonalost zvuku

STOJAN Z UHLÍKOVÉHO VLÁKNA

Stojan Guarneri Tradition je monokok z uhlíkových vláken s ikonickým zakřiveným obrysem, který, ačkoli je mnohem lehčí a akusticky průhledný než jeho předchůdce, zajišťuje maximální strukturální pevnost. Pro snížení rezonance na minimum byl dutý vnitřek stojanu akusticky ošetřen a vyplněn amorfním materiálem.

ESTETIKA ``LA DOLCE VITA``

Svět starověkých loděnic a tradice italských lodníků jsou podstatou inspirace designu kolekce Tradition. Nová úprava Wengè s javorovými intarziemi je skutečnou estetickou novinkou kolekce a okamžitě ji spojuje s elegantním a nadčasovým designem nejslavnějších italských motorových člunů ``La Dolce Vita`` s jejich ikonickými dřevěnými trupy.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
2cestný, plně paraaperiodický odvětrávaný box „Stealth Ultraflex System“ a technologie „Zero Vibration Transmission“

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Mw: W15 XTR-04 Neodymový magnetový systém, Ø 150 mm

CROSSOVER
2 500 Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
40 Hz – 35 000 Hz, včetně Stealth reflexu

CITLIVOST
87 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
30W – 250W, bez klipování

ROZMĚRY REPRODUKTORŮ (VXŠXH) A HMOTNOST
377 x 239 x 375 mm
14,8 x 9,4 x 14,7 palce
16 kg ea – čistá hmotnost
35,2 lb ea – čistá hmotnost

ROZMĚRY STOJANU (VXŠXH) A HMOTNOST
758 x 300 x 390 mm
29,8 x 11,8 x 15,3 palce
13 kg ea – čistá hmotnost
28,6 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Guarneri Tradition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu