Sonus Faber Lumina II

Kolekce Lumina od společnosti Sonus faber představuje vzrušující změnu, novinku v typickém designovém portfoliu výrobků Sonus faber, která však stále dokáže ztělesnit historii a hodnoty značky. "Jednoduchost" je ústředním prvkem identity kolekce, která si klade za cíl oslovit široké publikum a zprostředkovat luxusní hudební zážitek ve všech domácnostech Sonus faber, k čemuž přispívá dlouholetá tradice ušlechtilých materiálů a pečlivého řemeslného zpracování.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
28 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
CHUŤ JEDNODUCHOSTI

LUMINA II

Zvuk zaplňující místnost, který popírá jeho kompaktní formu
Lumina II

LUXUSNÍ, MINIMÁLNÍ, PŘÍRODNÍ

Jednoduchý a hranatý design modelů Lumina byl zvolen tak, aby zdůraznil kvalitu použitých materiálů. Tento princip minimalismu přímo vystihuje podstatu produktu, promyšleně navrženého ve spojení s teorií, že „méně je více“.
Kolekce Lumina se může pochlubit základními hodnotami Sonus faber a použitím jeho ikonických materiálů, včetně kůže, přirozeného složení měničů a skutečného vícevrstvého dřeva dostupného ve dřevě Walnut a Wenge s matnou intarzií javorem a lesklým povrchem Piano Black. Všechny položky vzdávají hold našemu historickému dědictví a jsou vyrobeny v Itálii.
Kolekce je nabízena za dostupnou cenu bez kompromisů ve zvukovém výkonu a umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber.
Lumina II
Lumina II

KOMPLETNÍ DOMOV, KINO SYSTÉM, UŽÍVAT SI ČAS

Kolekce Lumina je samozřejmě ideální pro stereo poslech. Pokud chcete ze svého systému vytěžit více, Lumina je také ideální protagonista pro vícekanálový systém.
Díky většímu důrazu a obsahu akčních scén, dialogů a soundtracků se Lumina dokonale hodí k modelům subwooferů Gravis, které mají odpovídající povrchové úpravy a materiály. Lumina a Gravis se spojily a vytvořily systém domácího kina 5.1, který nabízí bohatý, artikulovaný zvuk, který poskytuje možnosti pro růst a úpravy přizpůsobené vašemu prostoru a potřebám poslechu.
Lumina II
Pokud jsou instalovány difuzory a podhledy, nebo jsou k dispozici, pokud není nutné, aby farlo pro ostatní a pro vlastní lázeňské domy, je k dispozici Palladio, a kolleziony difuzorů incasso di Sonus faber.
Progettare un sistema multicanale Sonus faber con Lumina, Palladio e Gravis non è mai stato così semplice grazie alle innumerevoli soluzioni che offrono il lusso dell’esperienza del suono Sonus faber attraverso un design’pulito ed natural unessale essale

SPECIFIKACE

SYSTÉM
2pásmový policový reproduktorový systém.
Design odvětrávané krabice.

REPRODUKTORY
Tw: Ovladač DAD™ s vysokým rozlišením Ø 29 mm.
Mw: unašeč papírového kužele Ø 150 mm.

CROSSOVER
Optimalizovaná amplitudová/fázová odezva pro optimální prostorový/časový výkon. Dělicí frekvence: 1800 Hz.

FREKVENČNÍ ODEZVA
55 Hz -24 000 Hz

CITLIVOST
86dB SPL (2,83V/1m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
30W – 150W, nezkreslený signál

ROZMĚRY (VXŠXH)
304 x 180 x 263 mm
12 x 7,1 x 10,3 palce

HMOTNOST
5,8 kg
12,8 lb

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Lumina II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu