Sonus Faber Minima Amator II

Reprosoustavy Minima Amator II oživují kolekci Sonus faber Heritage, jakousi sbírku našich hodnot, zkušeností a italských tradic. Jsou kombinací vintage designu a nejnovějších elektroakustických technologií.
Ozvučnice je zhotovena z masivního ořechového dřeva a v její spodní části je vsazen elegantní tenký mosazný pásek, odkazující na design Electa Amator III. Čelní stěna potažená kůží svým tvarováním zdůrazňuje tradiční Voice of Sonus Faber.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den)
Značka: Sonus Faber
109 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
VĚČNÁ TŘÍDA

MINIMA AMATOR II

Protože neexistuje budoucnost, bez minulosti

KOLEKCE HERITAGE SONUS FABER

Některé produkty nejsou určeny k tomu, aby byly vázány na jediný historický okamžik, a díky některým zkušenostem je naše značka tak jedinečná a výrazná. Electa Amator III a Minima Amator II se zrodily z tohoto vědomí a společně dávají život kolekci Sonus faber Heritage, ve které jsme shromáždili naše nehmotné hodnoty, naši tradici a naši italskou odbornost.

EXISTUJE JEN JEDEN CÍL: PŘIROZENÝ ZVUK

Přirozený vývoj dnešního Sonus faber je uzavřen v tomto novém stvoření. Minima Amator II je přepracováním základního produktu, který byl poprvé představen v roce 1992, kdy společnost určovala klíčové principy, kterými se budou řídit budoucí produkce: přesný design a vysoce kvalitní materiály v kombinaci pro dosažení co nejpřirozenější reprodukce zvuku.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
2pásmový regálový systém reproduktorů s ventilací

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR2-04 DAD™ Ø 28 mm (1,1 palce)
Mw: MW15 XT-04 Ø 150 mm (6 palců)

CROSSOVER
2500 Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
50 Hz – 35 000 Hz

CITLIVOST
87 dB SPL

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
35 – 100 W, bez klipování

ROZMĚRY REPRODUKTORŮ (VXŠXH) A HMOTNOST
325 x 200 x 274,5 mm
12,8 x 7,8 x 10,8 palce
7,1 kg ea – čistá hmotnost
15,7 lb – čistá hmotnost

ROZMĚRY STOJANU (VXŠXH) A HMOTNOST

720 x 300 x 350 mm
28,4 x 11,8 x 13,8 palce
11,2 kg ea – čistá hmotnost
24,7 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Minima Amator II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu