Sonus Faber Olympica Nova I

Reprosoustavy Olympica Nova I jsou dokonalými klasickými dvoupásmovými monitory, pro opravdové znalce zvuku.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
159 990 Kč
Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Rozměry: 355 x 199,5 x 395 mm
Hmotnost: 10,5 kg

Zprostředkují vám veškeré detaily a barvy zvuku tak, jak je znáte z živého podání. Ideální je jejich umístění na speciální Olympica Nova stojany (nejsou součástí balení, lze je zakoupit zvlášť). Pro systémy domácího kina je jim vhodným partnerem centr Olympica Center I, případně také některý ze subwooferů řady Gravis.

Ozvučnice řady Olympica Nova jasně prezentují přírodní materiály – dřevo, aluminium a kůži. Přírodou je inspirována i samotná konstrukce obvodových stěn, které jsou uvnitř zatočeny do spirály tak, aby proudění vzduchu v ozvučnici bylo co nejvíce optimalizováno. Basreflex typu Stealth

Ultraflex je v zadní části ozvučnice vyveden do strany, takže je možné experimentovat s umístěním reprosoustavy pro co nejlepší přednes basů.

Model: Olympica Nova I
Koncepce: 2-pásma, basreflex typu Stealth Ultraflex
Vysokotónový reproduktor: 1x H28 XTR3 - 28 mm textilní membrána, technologie DAD™. Magnetický systém s neodymiovým nástavcem.
Středobasový reproduktor: 1x M15 XTR2-04 se 150 mm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken a CCAW cívkou.
Dělící frekvence: 2.500 Hz (vyhybka s Paracross topologií)
Frekvenční rozsah: 45 Hz – 35.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M): 87 dB SP
Jmenovitá impedance: 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače: 35W – 250W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5): 20V rms
Rozměry na stojanu: 1078x 282 x 395 mm
Rozměry bez stojanu: 355 x 199,5 x 395 mm
Hmotnost bez stojanu: 10,5 kg

 

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Olympica Nova I

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu