Audioquest Rocket 33 SBW - Single Bi Wire

Audioquest Rocket 33 SBW - vynikající reproduktorová sada kabelů v provedení Single Bi-Wire.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
7 790 Kč 13 990 Kč 9 990 Kč 10 990 Kč 12 190 Kč 13 190 Kč 14 290 Kč 16 490 Kč 18 590 Kč 20 790 Kč od 7 790 Kč
Kategorie: Repro kabely
Záruka: 24 měsíců

   Potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku, to je Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů). Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízko-ztrátová a příznivá co se rušení a zkreslení signálu týká.  

   Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast a srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

   Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil rucšení. Spread Spectrum Technology (SST) je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací vodičů s různým průřezem. Rocket 33 díky tomu přináší čistý, čirý a dynamický zvuk.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Rocket 33

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu