Audioquest Type 5

Univerzální, léty prověřený reproduktorový kabel s kombinací vodičů PDSC+ a LGC.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
8 790 Kč 14 190 Kč 14 990 Kč 15 690 Kč 17 190 Kč od 8 790 Kč
Kategorie: Repro kabely
Záruka: 24 měsíců
audioquest type 5 fr
můžete vidět na showroomu

   Reproduktorový kabel TYPE 5 stojí na hvězdicové geometrii Star-Quad. AudioQuest využívá čtyři vodiče s tuhým jádrem u reproduktorových kabelů úspěšně již 39 let. Poprvé tuto technologii použil v roce 1980 u kabelu BC-4. O několik let později byl představen model TYPE 4, doplněný o polypropylenovou izolaci. Po evolučním procesu se v roce 1995 začala prodávat aktuální verze kabelu TYPE 4, která se v nezměněném designu vyráběla doposud.

   Kabel TYPE 5 se liší od kabelu TYPE 4 pouze vodiči, které jsou vyrobeny z lepší mědi. Stále využívá uspořádání v geometrii Star-Quad, nově je však aplikována kombinace vodičů s různým průřezem z prémiové mědi Perfect-Surface Copper+ (PSC+) pro dokonalý detail, a mědi s dlouhým zrnem Long-Grain Copper (LGC) pro pevný bas. Navíc kabel využívá systém stínění NDS na bázi uhlíku, který eliminuje zkreslení a šum. Výsledkem je významný posun ve zvukových kvalitách kabelu. Taktéž se liší tím, že jsou vodiče dále od sebe a interakce mezi sousedními vodiči je tak snížena o 35%.

   Model TYPE 5 je vynikající kabel přenášející plný rozsah, ale ještě lepších výsledků můžete samozřejmě dosáhnout v aplikaci Double BiWire.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Type 5

 

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu