Audioquest Type 9+ DBS

Univerzální reproduktorový kabel s geometríí Star-Quad, aktivním systémem DBS a 100 % vodiči z mědi s dokonale hladkým povrchem PSC+.

Varianta
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: AudioQuest
24 290 Kč 25 590 Kč 26 990 Kč 29 690 Kč od 24 290 Kč
Kategorie: Repro kabely
Záruka: 24 měsíců

   Reproduktorový kabel TYPE 9+ DBS stojí na hvězdicové geometrii Star-Quad. AudioQuest využívá čtyři vodiče s tuhým jádrem u reproduktorových kabelů úspěšně již 39 let. Poprvé tuto technologii použil v roce 1980 u kabelu BC-4. O několik let později byl představen model TYPE 4, doplněný o polypropylenovou izolaci. Po evolučním procesu se v roce 1995 začala prodávat aktuální verze kabelu TYPE 4, která se v nezměněném designu vyráběla doposud.  

   Nový reproduktorový kabel TYPE 9+DBS využívá  uspořádání v geometrii Star-Quad, nově je však aplikována kombinace vodičů s různým průřezem z prémiové mědi Perfect-Surface Copper+ (PSC+) pro dokonalý detail a přesný bas. Navíc kabel využívá vícevrstvý systém stínění NDS na bázi uhlíku, který eliminuje zkreslení a šum. Výsledkem je významný posun ve zvukových kvalitách kabelu a velmi tiché a černé pozadí. O dokonale čisté pozadí a eliminaci šumu se stará aktivní systém pro polarizaci dielektrika. Vodiče dále od sebe a interakce mezi sousedními vodiči je tak snížena o 35%.

   Model TYPE 9+DBS je vynikající kabel přenášející plný rozsah, ale ještě lepších výsledků můžete samozřejmě dosáhnout v aplikaci Double BiWire.

 

Oficiální stránky výrobce: AudioQuest Type9+ DBS

  

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatel a hlavní konstruktér AudioQuestu William E. Low, považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí produkty pro zlepšení domácího zážitku z audia a video zábavy. Ať už jde o kabel k reproduktorům, k audio - video komponentům, HDMI nebo k přenosným digitálním audio zařízením. Tato pestrá nabídka AudioQuest poskytuje již dlouhá léta hodnotu a výkon nadšeném spotřebitelům.

Zpět do obchodu