Fyne Audio F1-10S

Emoce a hudební energii skloubenou s nejmodernější technologií ztělesňuje ve Skotsku ručně vyrobený dvoupásmový sloupový reproduktor Fyne Audio F1-10S.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Fyne Audio
809 980 Kč
Kategorie: Reprosoustavy a reproduktory
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktorů: Sloupové
Počet pásem: 2
Frekvenční rozsah: 28Hz-26kHz/-6dB
Doporučený výkon zesilovače: 20-280W
Citlivost: 94dB
Impedance:
Rozměr reproduktoru: 1191x405x581 mm
Hmotnost reproduktoru: 72 kg

Model F1-10S nabízí desítky let zkušeností reproduktorů s nejpokročilejšími technologiemi HiFi od společnosti Fyne Audio. V přenádherném kabinetu s dech beroucími akustickými vlastnostmi. Reproduktor je osazen 250 mm (10 ´´) měničem s firemní technologií IsoFlare se 75mm výškovým reproduktorem z titanium materiálu což má za následek minimální zkreslení a perfektní prostorovou scénu. Optimální konstrukce kabinetu nabízí snadné umístění bez ohledu na velikost místnosti díky firemní systému BassTrax Tractrix se spodním vyústěním nízkých kmitočtů. Reproduktor je osazen bi-wire reproduktorovými terminály pro případné bi-wire/amp zapojení. Pro co nejflexibilnější použití je reproduktor vybaven dvojicí potenciometrů pro regulaci frekvenčního pásma, respektive pro zvýraznění středů a výšek.

 

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F1-10

Fyne Audio F-10 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu