Sony SRS-XP500

Reproduktor XP500 je vytvořen tak, aby umožnil lidem milujícím zábavu plně si užívat života. Ať už odpočíváte v obývacím pokoji, nebo pořádáte párty na zahradě, reproduktor XP500 vám poskytne vynikající zvuk a spoustu zábavných funkcí. Stačí si jen vybrat hudbu.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
9 490 Kč
Kategorie: S baterií, na cesty
Záruka: 2 roky

LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na plnou hlasitost a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na která nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Připravena na cokoli

Libovolná skladba, libovolný styl, kdykoli. Reproduktor XP500 je navržen tak, aby vám poskytl skvělý zvuk bez ohledu na to, jaký styl hudby máte rádi. Takže ať už máte chuť protančit celou noc na dunivé basové rytmy, nebo se chcete na konci dne odreagovat jemnými melodiemi, reproduktor XP500 tu bude pro vás.

Výkonný zvuk pro párty

Kombinace předního výškového reproduktoru a basových reproduktorů zajišťuje reproduktoru XP500 vynikající zvuk, rázné a hluboké basy, čisté vokály a nezaměnitelný pocit prostorového zvuku. Je ideální pro párty, ale stejně skvěle navodí náladu i u vás doma.

Oficiální stránky výrobce: Sony SRS-XP500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu