Sony SRS-XV800

Ať už chcete pořádat velkolepou párty nebo si užít svůj oblíbený film či televizní pořad, tento reproduktor vám poskytne zážitek, který potřebujete. Reproduktor XV800 poskytuje výkonný zvuk, který vyplní místnost, ať už posloucháte cokoliv a odkudkoliv. Nedělejte tedy kompromisy a přehrávejte hudbu nahlas a čistě nebo obohaťte své filmy a televizor pomocí reproduktoru XV800.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
19 990 Kč –39 % 11 999 Kč
Kategorie: S baterií, na cesty
Záruka: 2 roky
d Product Intro Plate 2 6
Akce
19 990 Kč –39 %

LIVE LIFE LOUD

Život je třeba žít naplno. Takže sezvěte přátele, zesilte hudbu na maximum a tančete celou noc při zřetelném a bohatém zvuku. S našimi novými
reproduktory řady X můžete vytěžit maximum z každičkého okamžiku, pořádat párty, na které nikdy nezapomenete, a vždy žít svůj život na plné pecky.

Výkonný prostorový zvuk pro větší párty

Reproduktor XV800 je stvořen pro párty s hlasitým a čistým zvukem. Kromě toho, že je dostatečně přenosný, aby se dal snadno přemisťovat, také přehrává zvuk na všechny strany, takže vaši hosté budou mít skvělý zvukový zážitek, ať už stojí před ním, nebo za ním.
Oficiální stránky výrobce: Sony SRS-XV800

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu