PS Audio Power Plant P12

Nejvýkonnější kompaktní AC regenerátor od PS Audio P12 regeneruje nový, bezpečný a čistý střídavý proud z elektrických zásuvek vašeho domova pro úchvatné vylepšení.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.

Na dotaz Skladem Zvolte variantu
Značka: PS Audio
188 690 Kč od 186 690 Kč - –53 % až –53 % 186 690 Kč 89 000 Kč od 89 000 Kč
Kategorie: Síťová filtrace
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Počet zásuvek: 8
PS Audio DirectStream Power Plant 12 voix
Akce Výprodej Poslední kus na showroomu
188 690 Kč od 186 690 Kč - –53 % až –53 %

DirectStream Power Plant 12 odebírá příchozí střídavý proud a regeneruje nový, sinusově dokonalý, regulovaný vysokonapěťový střídavý proud. V procesu regenerace jsou eliminovány jakékoli problémy na vašem elektrickém vedení, jako je nízké napětí, zkreslené křivky, pokleslá síla a hluk. Výsledky jsou slyšitelně i vizuálně ohromující při napájení audio videokomponentů. Úroveň ochrany připojeného zařízení je dále mimořádná. Cítíte 100% jistotu, že P12 poskytne čistou a bezpečnou energii za jakýchkoli podmínek. P12 vám poskytne výrazně lepší výkon a bezpečnost pouhým zapojením do zásuvky a mnohem lepší dynamiku, basy a mnohem větší, otevřenou zvukovou scénu než jakýkoli pasivní síťový filtr na trhu.

 

 

Oficiální stránky výrobce: PowerPlant 12

PS Audio PowerPlant 12 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení