PS Audio Power Plant P12

Nejvýkonnější kompaktní AC regenerátor od PS Audio P12 regeneruje nový, bezpečný a čistý střídavý proud z elektrických zásuvek vašeho domova pro úchvatné vylepšení.

Americká značka PS Audio ve svém portfoliu klade silný důraz na nabídku kvalitní napájecí kabeláže, síťových praček a regenerátorů a dalších napájecích řešení.

Na dotaz Skladem na showroomu Zvolte variantu
Značka: PS Audio
186 690 Kč 188 690 Kč od 186 690 Kč
Kategorie: Síťová filtrace
Záruka: 24 měsíců
Typ filtrace: aktivní
Počet zásuvek: 8

DirectStream Power Plant 12 odebírá příchozí střídavý proud a regeneruje nový, sinusově dokonalý, regulovaný vysokonapěťový střídavý proud. V procesu regenerace jsou eliminovány jakékoli problémy na vašem elektrickém vedení, jako je nízké napětí, zkreslené křivky, pokleslá síla a hluk. Výsledky jsou slyšitelně i vizuálně ohromující při napájení audio videokomponentů. Úroveň ochrany připojeného zařízení je dále mimořádná. Cítíte 100% jistotu, že P12 poskytne čistou a bezpečnou energii za jakýchkoli podmínek. P12 vám poskytne výrazně lepší výkon a bezpečnost pouhým zapojením do zásuvky a mnohem lepší dynamiku, basy a mnohem větší, otevřenou zvukovou scénu než jakýkoli pasivní síťový filtr na trhu.

 

 

Oficiální stránky výrobce: PowerPlant 12

PS Audio PowerPlant 12 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

„Hudba. To je všechno co děláme.“ 

Americká značka PS Audio sídlí v tamní Mekce high-endového zvuku - coloradském Boulderu. Svou cestu započala firma začátkem 70. let výrobou kompaktního phono předzesilovače, ale za čtyři dekády snad nemohla učinit větší obrat a dnes je to jeden z nejsnaživějších producentů digitálních technologií. Co se ovšem nezměnilo, to je fakt, že stále jde o rodinnou a na poměry highů-endu nijak obří firmu s nějakými 30 zaměstnanci. 

Přestože záběr výrobního katalogu sahá od kabelů, aktivních regenerátorů napájecí sinusoidy a běžných filtrů (a řešení napájení celkově) až po klasické hi-fi komponenty - předzesilovače, D/A převodníky, diskové přehrávače / streamery, přenoskové předzesilovače až po integrované a koncové zesilovače. 

Zpět do obchodu