Bowers & Wilkins 705 S2

Tento nekompromisní dvoupásmový reproduktor odhaluje jemné nuance v hudbě, kterou ostatní postrádají. Mezi jeho vysoce výkonné vlastnosti patří pevné tělo Tweeter-on-Top design vypůjčený z řady 800 Diamond.

Vyprodáno
Značka: Bowers & Wilkins
41 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9,3 kg
1 1 705 s2 black 700 series2 speaker
Akce můžete vidět na showroomu Poslední kus

Vyzkoušejte si detaily

Nejvýkonnější stojanový reproduktor v řadě 705 S2 je vybaven technologiemi inspirovanými studiovými technologiemi, které zajišťují dokonalou kvalitu zvuku.

Dům pro vysoké frekvence

Konstrukce krytu výškového reproduktoru z masivního hliníkového bloku vytváří akusticky optimalizované pouzdro pro výškový reproduktor, které je výjimečně inertní a odolné vůči rezonancím.

Ostřejší detaily

Výškové reproduktory Carbon Dome jsou zcela novou technologií speciálně vyvinutou pro řadu 700. V porovnání s hliníkovými výškovými reproduktory s dvojitou kopulkou přinášejí výrazné zlepšení a zvyšují práh průrazu až na 47 kHz, čímž zajišťují přesnost a detailnost zobrazení.

Skutečně úžasný zvuk

Hlasy a nástroje jsou podávány čistě a přesně díky hladkému a přesnému středobasovému reproduktoru Continuum™.
Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins 705 S2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu