Bowers & Wilkins 801 D4

Reproduktor, který nastavuje standard pro ostatní špičkové designy, bude posuzován v nadcházejících letech. Model 801 D4 v referenční kvalitě, vybavený každou novou technologií, kterou Diamond™ řady 800 nabízí, je okamžitou ikonou.

Na objednávku - termín upřesníme Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Bowers & Wilkins
1 029 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100,6 kg
Rozměry: 1221 x 451 x 600mm

40 let excelence

Inovace. 801 D4 je jí definována. V každé ze svých inkarnací v průběhu desetiletí byla 801 vždy nejpokročilejším reproduktorem, který jsme v daném okamžiku uměli vyrobit, přehlídkou všech našich nejnovějších technologií a nejoriginálnějších myšlenek. Není divu, že se stal ikonou.

Dokonalý Matrix™

Výztuhy Matrix využívají vzájemně propojené panely k vnitřnímu vyztužení stěn ozvučnice ve všech směrech, čímž snižují rezonanci a vytvářejí věrohodnější zvukovou scénu. Sestava Matrix v modelu 801 D4 je zatím naše nejlepší, vylepšená o rozsáhlé hliníkové výztuhy, které zpevňují klíčová namáhaná místa.

Turbine™ Head

Celohliníková hlava Turbine Head obsahuje náš středotónový kužel Continuum™ v tuhém a kriticky tlumeném krytu, který eliminuje nežádoucí rezonance. Zároveň je oddělena od basové skříně i těla výškového reproduktoru. Výsledek? Dosud nejrealističtější zvuk středních frekvencí.

Biomimetické zavěšení

Někdy je k dosažení velkých změn potřeba netradiční myšlení. Naše nové odpružení Biomimetic Suspension přináší revoluci v oblasti výkonu ve středním pásmu tím, že výrazně snižuje nežádoucí tlak vzduchu a zabarvení, které může vytvářet tradiční látkový pavouk. Výsledek? Průzračnost ve středním pásmu, které byste nevěřili.

Věda o zvuku

Inovace jsou základem všeho, co děláme. Ptáme se, zkoumáme, chápeme a pak se vyvíjíme. Pomocí počítačového modelování zkoumáme a přetváříme každý aspekt konstrukce reproduktorů. Zde se dozvíte více o všech technologiích, které společně vytvářejí výjimečnost řady 800 Diamond.
Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins 801 D4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu