Bowers & Wilkins 803 D4

Náš nejkompaktnější model s hlavou přináší všechny technické výhody vyhrazeného středorozsahového krytu – Turbine™ Head s odděleným středobasovým kuželem – na menší půdorys, který se snadno vejde do každé domácnosti.

Skladem na showroomu Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Bowers & Wilkins
619 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 62,15 kg
Rozměry: 1165 x 357 x 511mm
803DD4 black
můžete vidět na showroomu TRADE UP PROGRAM

Malý zázrak

Model 803 D4 je sice o poznání kompaktnější než modely 801 D4 nebo 802 D4, ale stále oplývá technickými inovacemi, především díky použití třískříňové konstrukce. Jeho 130mm (5palcový) středotónový kužel je díky skříni Turbine Head pečlivě izolován od nárazů basových kuželů.

Skříňka s reverzním obalem

Namísto běžných ozvučnicových skříní jsou naše skříně vyrobeny ze souvislé zakřivené části dřeva, přičemž pohonné jednotky jsou namontovány v srdci zakřivení. Tato tužší a inertnější konstrukce daleko lépe odolává mechanickým rezonancím a zajišťuje také lepší rozptyl zvuku.

Vylepšená matrice™

Výztuha Matrix využívá vzájemně propojené panely k vnitřnímu vyztužení stěn ozvučnice ve všech směrech, čímž snižuje rezonanci a vytváří věrohodnější zvukovou scénu. Sestava Matrix v modelu 803 D4 je zatím naší nejlepší sestavou, která zajišťuje optimální rozsah, výkon a srozumitelnost.

Hliníkové basové lusky

803 D4 je osazen dvěma basovými kužely Aerofoil™ ve dvou masivních hliníkových basových kapslích, z nichž každá je upnuta do hliníkové desky připevněné k nejtužší části zakřivené skříně. Tyto tuhé konstrukce, vytvořené jako jednotlivé kusy kovu, poskytují dokonalé mechanické umístění pro tyto výkonné basové kužely.

Věda o zvuku

Inovace jsou základem všeho, co děláme. Ptáme se, zkoumáme, chápeme a pak se vyvíjíme. Pomocí počítačového modelování zkoumáme a přetváříme každý aspekt konstrukce reproduktorů. Zde se dozvíte více o všech technologiích, které společně vytvářejí výjimečnost řady 800 Diamond™.
Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins 803 D4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu