Bowers & Wilkins 804 D4

Pro posluchače, kteří touží po výkonu stojanu Diamond™ řady 800, ale dávají přednost konvenčnější estetice, je 804 D4 perfektní volbou. Jeho nová skříň a podstavec z něj dělají naši dosud nejvýkonnější 804.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Bowers & Wilkins
399 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 36,85 kg
Rozměry: 1071 x 306 x 391 mm

Klasická kvalita

Model 804 D4 má možná konvenčnější vzhled než ostatní podlahové stojany řady 800 Diamond, ale je stejně sofistikovaný. Jeho nový kabinet s reverzním omotáním je ve své třídě mechanickou i akustickou revolucí a jeho nový podstavec zajišťuje také skálopevnou a přesnou odezvu basů.

Hliníková horní deska

Každý stereofonní model nové řady 800 Diamond má výrazně vylepšenou skříň se zcela novou hliníkovou horní deskou. Ta také poskytuje dokonalý montážní bod pro zcela nové obložení Leather by Connolly, s luxusní černou kůží pro tmavé skříně a světle šedou pro světlejší provedení.

Skříňka s reverzním obalem

Namísto běžného reproduktorového boxu je skříň 804 D4 vyrobena ze souvislého zakřiveného dřevěného dílu, v jehož středu jsou namontovány měniče. Tato tužší a inertnější konstrukce daleko lépe odolává mechanickým rezonancím a zajišťuje také lepší rozptyl zvuku.

Hliníkový podstavec

Skvělý reproduktor potřebuje pevný základ. Nový model 804 D4 využívá směrem dolů směřující Flowport vystupující na pevný hliníkový podstavec doplněný ocelovou tlumicí deskou s omezenou vrstvou, která kontroluje nežádoucí rezonance. Má také výrazně vylepšené hroty pro maximální stabilitu a odolnost.

Věda o zvuku

Inovace jsou základem všeho, co děláme. Ptáme se, zkoumáme, chápeme a pak se vyvíjíme. Pomocí počítačového modelování zkoumáme a přetváříme každý aspekt konstrukce reproduktorů. Zde se dozvíte více o všech technologiích, které společně vytvářejí výjimečnost řady 800 Diamond.
Oficiální stránky výrobce: Bowers & Wilkins 804 D4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bowers & Wilkins

Dnes již legendární značka anglických reproduktorů, jejiž počátky sahají do 60 let vznikla v malém městečku na jihu Anglie je synonymen inovac, poctivého zpracování a hlavně výtečného zvuku.

 

Zpět do obchodu