Dynaudio Confidence 30

Technologie vyzařování zvuku DDC nové generace vede v nejmenším z podlahových stojanů Confidence.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Dynaudio
499 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců

Confidence 30


Technologie vyzařování zvuku DDC nové generace vede v nejmenším z podlahových stojanů Confidence.

Záludnost výroby toho nejlepšího spočívá v tom, že v určitém okamžiku jej musíte překonat. Dobré je, že když spolupracujete s týmem, který vytvořil originál, je práce snazší - a zábavnější.

Takže když se z laboratoří Dynaudio ve Skanderborgu vyvalil třípásmový podlahový stojan Confidence 30, nastala velká radost. Je to tip na láskyplnou poklonu minulým modelům Confidence a zároveň posunutí jejich inovací a výkonu na další úroveň.

Stejně jako zbytek řady je i Confidence 30 vybaven výškovým reproduktorem Esotar3 . Ten přebírá zkušenosti získané při vývoji oceňovaného výškového reproduktoru Esotar Forty anniversary - včetně technologie optimalizovaného proudění vzduchu, vylepšené konstrukce neodymových magnetů a důmyslné vnitřní kopulky Hexis potlačující rezonance - a posouvá věci o stupeň nebo tři výš.

Novinka


Na palubě jsou také dva modernizované 18cm výškové reproduktory NeoTec MSP (které jsou navíc vybaveny výkonnými neodymovými magnety a velmi chytrými technologiemi proudění vzduchu); ultra stabilní a ultra tuhá přední stěna z kompozitního materiálu Compex; vylepšený 15cm středotónový reproduktor s technologií Horizon Surround, která koriguje proudění vzduchu; basový port směřující dolů... a nová generace technologie vyzařování zvuku DDC (Dynaudio Directivity Control), včetně skvělé čočky DDC Lens kolem výškového reproduktoru.

Všechny komponenty modelu Confidence 30 (dokonce i šrouby a těsnění, které drží přední stěnu na místě) pracují v dokonalé harmonii jako součást platformy DDC, která výrazně snižuje odrazy od podlahy a stropu a zároveň zachovává přesný horizontální obraz. To znamená, že reproduktory můžete umístit do většího prostoru, aniž byste potřebovali úpravu místnosti, speciální koberce nebo stropy nebo... no, cokoli. Prostě to funguje. (Více se o tom dozvíte v našem šestidílném podcastovém seriálu o Confidence).

A znamená to, že uslyšíte jen to, co umělec zamýšlel.

Oficiální stránky výrobce: Dynaudio Confidence 30

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu