Dynaudio Confidence 50

S velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Proto jsou tyto velké podlahové reproduktory stejně schopné otřást místností jako reprodukovat ty nejjemnější detaily.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Dynaudio
699 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
Dynaudio Confidence 50
Novinka Dynaudio Days Zdarma Voucher na vinyl v hodnotě 5000,-

Confidence 50


S velkou mocí přichází i velká odpovědnost. Proto jsou tyto velké podlahové reproduktory stejně schopné otřást místností jako reprodukovat ty nejjemnější detaily.

Confidence 50 stojí na výšku rameno vedle ramene (nebo přepážku vedle přepážky) s modelem Confidence C4 - předchozí vlajkovou lodí této řady.

Stejně jako tento legendární reproduktor je třípásmový se dvěma woofery a dvěma středotónovými měniči. Je úžasně konstruovaný. Úžasně zpracovaný. A ohromující výkon. Využívá technologii DDC (Dynaudio Directivity Control), která vytváří zvukový "paprsek", jenž se vyhýbá odrazům od podlahy a stropu. A je vybaven výškovým reproduktorem Esotar a nízkofrekvenčními měniči MSP.

To vše - každý jednotlivý komponent - však posouvá na vyšší úroveň výkonu.

Možná jste si všimli, že zatímco předchozí podlahové reproduktory Confidence používaly dva výškové reproduktory, aktualizovaný model Confidence 50 má pouze jeden. To proto, že inženýři pracující v laboratořích Dynaudio objevili způsoby, jak optimalizovat crossovery, vlnovody a předěly, aby vytvořili mnohem jednodušší a výkonnější verzi platformy DDC (Nahlédněte za oponu a podívejte se, jak jsme se rozhodli pro jeden výškový reproduktor místo dvou v našem šestidílném podcastovém seriálu o Confidence).

Objektiv DDC


Vše se soustředí na DDC Lens - úžasný precizně zpracovaný vlnovod kolem výškového reproduktoru Esotar3 (myslíme, že budete souhlasit, že je to lákavá kombinace).

Čočka DDC Lens byla simulována a topologicky optimalizována tak, aby vertikálně zaměřila výškový reproduktor, středotónové měniče a woofery na poslechové místo. To má za následek dramatické snížení odrazů od podlahy a stropu - což znamená, že slyšíte přesně to, co dělá systém reproduktorů, a ne místnost.

Esotar3


28mm výškový reproduktor Esotar3 s měkkou kopulkou využívá více než 40 let zkušeností společnosti Dynaudio a spoustu poznatků z oceňované jednotky Esotar Forty - a to vše přetavuje v nejlepší výškový reproduktor, jaký jsme kdy vyvinuli.

Výkonný systém neodymových magnetů, inovace ve směrování proudění vzduchu, rezonanční vnitřní kopulka Hexis ... to vše dohromady zvyšuje detaily, čistotu a citlivost.

Musíte to slyšet, abyste uvěřili...


Aktualizované středotónové měniče MSP modelu Confidence 50 jsou velkým odklonem od předchozích konstrukcí Dynaudio.

Používají radikální konstrukci obklopení - Horizon - která kopíruje tvar kuželu až k okraji měniče. Tím se snižuje první rezonanční mód surround, čímž se účinně zvětšuje celá hrací plocha a zlepšuje výkon. Jsou také umístěny v jedné rovině s čelní stěnou, což snižuje difrakce od membrány a sousedního výškového reproduktoru.

V zákulisí dostal koš lehký organický design - ten vzešel z rozsáhlých simulací optimalizace topologie. Zvyšuje proudění vzduchu, zachovává jeho stabilitu a tuhost a současně snižuje hmotnost, aniž by to bylo na úkor výkonu.

Vše je pevně uchyceno na svém místě v ultra tuhé, supertlumené a akusticky inertní kompozitní přepážce Compex. Opakuje design předchozích modelů Confidences - ale aktualizuje vzhled z hlediska estetiky a akustických principů. To proto, že tvoří nedílnou součást systému DDC Lens a zároveň zajišťuje dokonalé spojení a oddělení měničů.

Dole je basový port . Neuvidíte ho; nachází se pod reproduktorem. A protože ústí směrem dolů, mohli jsme ho navrhnout tak, aby fungoval přesně podle našich představ, aniž bychom se museli obávat, že uděláme velkou díru do krásné povrchové úpravy.

A upřímně řečeno, abyste tomu uvěřili, musíte to slyšet...

Oficiální stránky výrobce: Dynaudio Confidence 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu