Dynaudio Confidence 60

Maximální výkon. Špičková kvalita. Špičková inovace. Seznamte se s vlajkovou lodí nejmodernější řady reproduktorů Dynaudios.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Dynaudio
1 049 000 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců

Confidence 60


Konečný výkon. Špičková kvalita. Špičková inovace. Seznamte se s vlajkovou lodí nejpokročilejší řady reproduktorů Dynaudio.

Na velikosti někdy záleží. Confidence 60, vlajková loď řady Confidence, se tyčí nad odcházejícím modelem Confidence C4.

Je nestydatě velký; je to nesamozřejmá hi-fi smetánka. A zní jako nic jiného, co jste dosud neslyšeli. Přitáhněte si židli.

Zatímco vaše uši budou uchváceny úžasným výkonem, měřítkem a detaily modelu Confidence 60, vaše oči pravděpodobně upoutá jediný 28mm měkký kopulovitý výškový reproduktor Esotar3 uprostřed. Dále pak na dvojici 15cm středotónových měničů MSP s obrubami Horizon Surrounds. A nakonec dva 23cm MSP NeoTec woofery.

Všechny ovladače jsou aktualizovány


A všechny jsou součástí nové generace naší inovativní technologické platformy DDC (Dynaudio Directivity Control) pro tvarování zvuku.

Ta soustřeďuje zvukové vlny vyzařované z reproduktorů do úzkého vertikálního "paprsku", který zabraňuje odrazům od podlahy a stropu a zároveň zachovává široký horizontální obraz. To znamená větší sweet-spot na pohovce, spokojenější publikum a vědomí, že slyšíte pouze to, co produkují reproduktory - a ne to, co přináší samotná místnost. (O tom se můžete dozvědět více v naší šestidílné sérii podcastů na téma Confidence).

Hvězdou přehlídky je DDC Lens - obráběný hliníkový vlnovod integrovaný do přesné kompozitní přepážky Compex. Tato důmyslná součástka (výsledek stovek hodin simulací, prototypování a poslechových testů) pracuje ve spojení s tvarem přepážky, výškovým a středotónovým měničem (všimněte si jejich Horizon Surround, které jsou také součástí systému) a woofery tak, aby zaměřila zvukové vlny tam, kam potřebují: k vám.

Navrženo přesně pro tento účel


Ve skutečnosti je vše v Confidence 60 navrženo přesně pro tento účel. Dokonce i těsnění, které odděluje přepážku od skříně, a šrouby, které vše drží na svém místě.

Výškový reproduktor Esotar3 s 28mm měkkou kopulkou využívá více než 40 let zkušeností společnosti Dynaudio a spoustu poznatků z vývoje oceňované jednotky Esotar Forty - a vše přetavuje v nejlepší výškový reproduktor, jaký jsme kdy vytvořili. Výkonný systém neodymových magnetů, inovace ve směrování proudění vzduchu, rezonanční vnitřní kopulka Hexis ... to vše dohromady zvyšuje detaily, čistotu a citlivost.

Také 23cm woofery NeoTec MSP mají pod kapotou neodymové magnety a ve formovačích kmitací cívky používají tři vrstvy skleněných vláken pro optimální tuhost. Samotné kmitací cívky jsou měděné (což u této specifické konstrukce reproduktorů zajišťuje dodatečnou pohyblivou hmotnost pro pevnější, silnější a kontrolovanější basy). A celý motor wooferu byl navržen tak, aby využíval proudění vzduchu pomocí inovativního ventilačního systému, který byl opracován přímo do magnetu.

Středotónové měniče Confidence 60's MSP jsou velkým odklonem od předchozích konstrukcí Dynaudio.

Využívají radikální konstrukci obklopení - Horizon - která kopíruje tvar kuželu až k okraji měniče. Tím se snižuje první rezonanční mód surround, čímž se účinně zvětšuje celá hrací plocha a zlepšuje výkon. Jsou také umístěny v jedné rovině s čelní stěnou, což snižuje difrakce od membrány a sousedního výškového reproduktoru.

V zákulisí dostal koš lehký organický design - ten je výsledkem rozsáhlých simulací optimalizace topologie. Zvyšuje proudění vzduchu, zachovává jeho stabilitu a tuhost a současně snižuje hmotnost, aniž by to bylo na úkor výkonu.

A to vše je dokončeno v naší značkové dánské designové nábytkové skříni. Dokonalý výkon, dokonalá kvalita.

Oficiální stránky výrobce: Dynaudio Confidence 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu