Fyne Audio F303i

Reproduktory značky Fyne Audio.

Nejvyšší model základní série 300i je 2 - pásmový sloupový reproduktor F303i tento nový model přichází s vylepšeným výškovým měničem z titanové směsi a vylepšenou výhybkou pro co nejtransparentnější zvuk, který budete těžko hledat v této cenové kategorii.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
19 580 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
F303i je vlajkovou lodí řady F300i. Tento působivý sloupový reproduktor je postaven na úspěchu původního F303, která disponuje obrovskou dynamikou a vysoce detailního vokálního přednesu. Díky dvěma výkonným středobasovým měničům o průměru 150mm s vylepšeným 25mm titanovým kopulovitým výškovým reproduktorem spolu s vylepšenou výhybkou poskytuje F303i jasnější, detailnější a transparentnější výšky. Díky použité konfiguraci měničů systémem D'Appolito poskytuje plynulou charakteristiku a rozptyl Sweet spot je ještě více rozšířen, což má za následek lepší hudební zážitek i mimo hlavní osu reproduktoru. Sloupový reproduktor F303i je ideální pro dospělé Hi-Fi nebo domácí kino.
Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F303i

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu