Fyne Audio F702

Fyne Audio F702 je luxusní dvou a půl pásmový sloupový reproduktor ručně vyrobený ve Skotsku vhodný do středně velkých místností.

 

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Fyne Audio
259 980 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
Typ reproduktoru: Sloupový
Frekvenční rozsah: 30Hz-34kHz/-6dB
Citlivost: 92dB
Impedance:
Doporučený výkon zesilovače: 30-200W
Počet pásem: 2,5
Rozměr reproduktoru: 1111 x 384 x 440 mm
Hmotnost reproduktorů: 30,5kg

Tento elegantní a moderní reproduktor nabízí to nejlepší z nejnovějších technologií a odborných znalostí společnosti Fyne Audio. F702 je osazena dvěma velkými 200 mm měniči, jež jeden je určen pro středy a výšky s firemní koncetrickou technologií IsoFlare, díky které se minimalizuje celkové zkreslení a druhý je vyhrazen pro přesnou basovou část, typickou pro Fyne Audio. Luxusní kabinet tohoto sloupového reproduktoru se skládá pevného MDF materiálů, jež je posazen na masivní kovové základně, která ukrývá technologii BassTrax, jehož technologie se zdvojenou vnitřní komorou s výdechem dolu, kde jej speciálně vyvinutá kopulka dokáže rozptýlit do 360 stupňů a tím umožňuje jednodušeji umístit reproduktory do poslechové místnosti. Reproduktor je osazen bi-wire reproduktorovými terminály pro případné bi-wire/amp zapojení.

Oficiální stránky výrobce: Fyne Audio F702

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Fyne Audio F702 video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Ikdyž Fyne Audio ze Skotska je nová značka, během pár let si na trhu dobyla obrovské renomé v podobě mnoho ocenění světových kritiků s pozitivními ohlasy zákazníků snad i díky obrovským zkušenostem z minulých let. Jádro vývojářského týmu tvoří nemalý počet zaměstnanců ze světoznámého výrobce reproduktorů Tannoy v jehož čele stojí Dr.Paul Mills odpovědný za vývoj produktů této značky s více než 30 lety. Právě tento muž nosil mnoho let v hlavě nápady jak posunout zvukové kvality reproduktorů o kus dále, tyto pokrokové technologie naleznete právě v reproduktorech Fyne Audio.

Zpět do obchodu