Gato Audio PM-6
2.5 pásmové sloupové reproduktory Dánského výrobce Gato Audio, kombinující elegantní design s vynikajícím zvukovým výkonem. Jejich štíhlá ozvučnice s mírným sklonem dozadu nejen esteticky vyniká, ale také optimalizuje časové sladění měničů pro přesnější reprodukci zvuku.
Reproduktory jsou vystavený rozehraný produkt z showroomu s jemným kosmetickým opotřebením laku. Stav velmi dobrý, barva černý lesk.
Kategorie: | Sloupové |
---|
Gato Audio PM‑6 – elegance dánského high‑endu s dechberoucím zvukem
Gato Audio PM‑6 jsou vrcholové 2½‑pásmové sloupové reprosoustavy, které výkon i estetiku mísí na špičkové úrovni. Jejich štíhlý kabinet s mírným dozadním sklonem zajišťuje přesné časové slaďování měničů, zatímco elegantní lakovaný povrch podtrhuje estetické pojetí dánského designu.
Technické parametry a designové přednosti
- Rozměry: 200 × 1020 × 370 mm (Š × V × H), hmotnost 28 kg
- Systém: 2½‑pásmový design
- 38 mm ring‑radiátor pro výšky s minimálním zkreslením
- Dva 170 mm papírové středobasy s hlubokým a přesným basem
- Frekvenční rozsah: cca 34 Hz – 25 kHz (−6 dB)
- Citlivost: 90 dB
- Impedance: 4 Ω (minimum cca 2,4 Ω)
- Doporučený výkon zesilovače: 50–300 W
- Připojení: Bi‑wire pozlacené terminály
Filosofie konstrukce
Kabinet s mandolinovým profilem eliminuje vnitřní rezonance a díky silnému MDF a pětivrstvému laku dosahuje maximální tuhosti i estetického dojmu. Výškový měnič typu ring‑radiator vyniká výjimečně nízkým zkreslením a excelentní detailností. Basové měniče podávají vyvážený a pevný zvuk i při nízkých frekvencích.
Estetika a vnímání
Design spojuje jednoduchost s elegancí. Kabinet v lesklé černé nebo bílé variantě působí jako luxusní interiérový prvek. PM‑6 je ideálním řešením pro ty, kdo chtějí špičkový zvuk bez kompromisů v designu.
Proč právě Gato Audio PM‑6?
Unikátní spojení muzikality, preciznosti a dánského estetického přístupu dělá z modelu PM‑6 perfektního kandidáta pro každého náročného posluchače, který nehledá jen technické parametry, ale i skutečný prožitek z poslechu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Firma Gato Audio není na trhu úplně dlouho, ale za těch pár let své existence se tito Dánové z Kodaně stihli etablovat jako výrobci velmi designově orientovaných přístrojů a reprosoustav, které ovšem v sobě neskrývají žádná druhořadá řešení. Naopak, některé použité technologie jsou rozhodně zajímavé a netradiční, zejména ty použité v elektronice. Ale i reproduktorové soustavy značky Gato Audio jsou konstruovány z těch nejlepších materiálů, buď z produkce samotné značky nebo dánské provenience.