Genesis 5 Series 5.3

Uvedena cena za pár v provedení High Gloss černá nebo Titan.
Skladem na showroomu
Značka: Genesis
350 000 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah - 16Hz to 36kHz, ± 3dB, Citlivost - 90 dB 1 watt 1 meter, Impedance - 4 ohms (nominal), Vstupy - Speaker level 5-way binding posts; Preamp level balanced XLR; LFE balanced XLR, Výstupy - Buffered LFE balanced XLR, Ovládací prvky - Tweeter level (±1dB), Midrange level (± 0.75dB) Low Pass Crossover Freq, Bass Gain, LFE Gain, Rozměry - 1137mm x 279mm x 559mm, Váha - 64,4 kg, Možná provedení - Arctic Silver, High Gloss Titanium and Black, http://www.genesisloudspeakers.com/g5p3.html, http://www.genesisloudspeakers.com/g5p3_spec.html

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Genesis Technologies byla založena už v roce 1991 Arnie Nudellem, jedním z dvojice zakladatelů legendární značky Infinity. V roce 2002 však změnil majitele. Ze Singapuru pocházející Gary Leonard Koh totiž udělal nejprve v USA téměř tři dekády dlouhou zářnou kariéru v IT a poté odešel do důchodu. Protože ale chtěl na své australské vinici také poslouchat hudbu, rozhodl se koupit si reprosoustavy Genesis. Když však fabrika těsně před dodáním zkrachovala, přerušil svůj důchod a aby dostal svůj vysněný pár, jednoduše firmu koupil a zase rozjel. 

Genesis Advanced Technologies tak stále navrhuje a vyrábí highendové, zakázkové reproduktorové soustavy, elektroniku a rozhraní pro přehrávání hudby při zachování absolutní věrnosti, stylu a eleganci. Každý kus je vyráběn na zakázku a testován v USA. 

Zpět do obchodu