GoldenEar Triton One.R

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
223 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Položka byla vyprodána…

Nové reproduktorová soustava společnosti GoldenEar Technology, která technicky i vizuálně a kvalitou provedení posouvá dosavadní model Triton One blíže k vlajkové lodi značky, oceňovanému modelu Reference, přičemž cenově se drží blíže k Tritonu One. Cena za pár.

Triton One.R je menší a cenově dostupnější verze vlajkové lodi značky, modelu Triton Reference. Na rozdíl od svého předchůdce modelu Triton One má - stejně jako Reference - tělo v dýze v elegantním klavírním laku. Zabudované subwoofery pohánějící tři basové reproduktory mají výkon 1600 wattů. 

  • Frekvenční rozsah: 13 Hz - 35 Hz
  • Nominální impedance: kompatibilní s 8 ohmy
  • Účinnost: 92 dB
  • Doporučené zesílení: 20 - 650 W/kanál
  • 1600 wattový zesilovač SuperSub
  • Rozměry: 14,6 cm (přední šířka) x 20,3 cm (zadní šířka) x 42,3 cm (hloubka) x 137,2 cm (výška)
  • Hmotnost: 36 kg
  • Přepravní váha: 47 kg
  • https://www.goldenear.com/products/triton-series?gktab=3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu