GoldenEar Triton Two+

Modelová řada Triton amerického výrobce reproduktorových soustav GoldenEar disponuje – s výjimkou toho nejmenšího “sloupku” – aktivní basovou sekcí. Basové reproduktory pohánějí zabudované zesilovače. Celá řada má i svůj vlastní, svébytný a minimalistický design, díky kterému reprosoustavy opticky “zmizí” v místnosti. Jakkoliv přehlédnutelné, kvalita jejich zvukového projevu je zcela nepřeslechnutelná.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
139 990 Kč
Kategorie: Sloupové reproduktory a reprosoustavy
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Nově aktualizované elegantní reproduktory Triton Two + v sobě zahrnují mnoho nových technologií a vylepšení vyvinutých pro Triton One. Uvedena cena za pár.

Frekvenční rozsah - 16 Hz — 35 kHz, Impedance - 8 Ohms, Rozměry - 14,6 (přední šířka) - 19,05 (zadní šířka) x 38,1 x 121,92 cm, Váha - 27 kg kus, Přepravní váha - 33,1 kg kus, Aktivní servo bass, http://www.goldenear.com/images/manuals/Triton_Two_Manual.pdf, http://www.goldenear.com/products/triton-series?gktab=2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zakladatelé americké společnosti GoldenEar Technology a jejich technický tým mají doslova stovky let zkušeností a vytvořili nebo pomohli vytvořit některé z těch nejlépe znějících a nejprodávanějších reproduktorových soustav na světě. 

Sandy Gross je jeden ze zakladatelů značek Polk Audio a Definitive Technology. Tedy zejména ve Státech nesmírně populárních brandů, oscilujících kolem dostupných, ale zajímavých produktů. 

Reproduktorové soustavy GoldenEar jsou známé svou zvukovou kvalitou a výkonem. Jejich zvuk je konzistentní napříč celým portfoliem bez ohledu na cenu. Méně peněz v tomto případě neznamená nižší kvalitu. Ve společnosti GoldenEar Technology vynakládají stejný druh péče, odborných znalostí a zkušeností do každé reproduktorové soustavy, kterou vytvoří. 

Zpět do obchodu