KEF Blade One Meta

Světově první reproduktor Single Apparent Source, nyní s 12. generací Uni-Q® s MAT™. Zakázková sada ovladačů navržená tak, aby poskytovala nedotčený výkon, a schopná pozvednout Blade na novou úroveň výkonu. Blade One Meta se čtyřmi 225mm (9 palci) basovými měniči s potlačením síly je špičkovým modelem řady Blade. Do 10.8. naleznete v našem showroomu!

Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Značka: KEF
889 800 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky

Nekompromisní inovace

Naši inženýři, posedlí kvalitou zvuku a odhodláni přinášet vynikající zážitek z poslechu, vytvořili revoluční Concept Blade, aby předvedli technologické vedoucí postavení KEF a inovační schopnosti bez předsudků a omezení. Od té doby neustále posouváme hranice HiFi, abychom vytvořili reproduktor s nejlepším možným zvukem.

Jedinečně KEF. Jedinečně koherentní.

V srdci Blade leží technologie Single Apparent Source; unikátní technologie, díky které je Blade neuvěřitelně koherentní a znatelně přesnější zobrazení. Nejnovější verze Blade těží z naší nejnovější akustické inovace 12. generace Uni-Q® s Metamaterial Absorption Technology (MAT™).

Navrženo a ručně vyrobeno ve Velké Británii

Od roku 1961 vytváříme pozoruhodné oceňované reproduktory v našem britském domě v Maidstone, Kent. Jako naše vlajková loď HiFi reproduktorů je Blade stále navrhován, konstruován a ručně vyráběn v Maidstone.

SPECIFIKACE

Design
Třípásmový bassreflex
Jediný zjevný zdroj


Pohonné jednotky
Pole ovladačů Uni-Q:
HF: 25 mm (1 in.) hliníková kopule s MAT
MF: 125 mm (5 palců) hliníkový kužel

Basové jednotky:
LF: 4 x 225 mm (9 palců) hliníkový kužel,
vynucené zrušení


Frekvenční rozsah volné pole (-6dB)
27Hz - 45kHz


Frekvenční rozsah typický v místnosti
basová odezva (-6dB)
20 Hz


Dělicí frekvence
350Hz, 2kHz


Citlivost (2,83V/1m)
88 dB


Harmonické zkreslení 2. a
3. harmonická (90dB, 1m)
<0,5% 40Hz - 100kHz
<0,2 % 200 Hz - 2 kHz
<0,1% 2kHz - 20kHz


Maximální výkon (SPL)
(špičková hladina akustického tlaku na 1m
s růžovým šumem)
117 dB

Impedance
4 Ω (min. 2,8 Ω)
Hmotnost
57,2 kg (126 liber)
Rozměry - se soklem (V x Š x H)
1590 x 363 x 540 mm (62,5 x 14,3 x 21,2 palce)

Frekvenční odezva (±3dB)
35Hz - 35kHz


Požadavky na zesilovač
50-400W

 

Oficiální stránky výrobce: KEF Blade One Meta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu