KEF Q950

Nejvyšší model reproduktorové řady KEF Q dvouapůl pásmová bassreflexová podlahová reprosoustava Q950 osazená koaxiálním Uni-Q měničem.

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Skladem na showroomu Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: KEF
35 980 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 24 měsíců
kef q950 black 1024x1024
můžete vidět na showroomu

Dvouapůlpásmová bassreflexová podlahová reprosoustava. Osazení měničů: 1 x 200 mm pro basy, 2 x 200 mm pasivní zářič ABR, 1 x  nová generace koaxiálního reproduktoru Uni-Q se 200 mm středovým reproduktorem a 38 mm výškovým měničem. 

Frekvenční rozsah 38 Hz - 28 kHz; doporučený výkon zesilovače 15 - 200 wattů; citlivost 91 dB; impedance 8 ohmů. Rozměry 1062 x 244 x 328 mm, hmotnost 20,6 kg/kus.

Barevná provedení černé nebo bílé.

Cena za pár.

Volitelná mřížka z černé tkaniny s magnetickým uchycením: 2399,-/pár.

 

Oficiální stránky výrobce: KEF Q950

Recenze magazínu Hi-Fi Voice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu