Kharma Enigma Veyron EV-5D

Modelová řada Enigma Veyron je výsledkem hledání absolutní zvukové dokonalosti, kterému zakladatel, šéfkonstruktér a majitel firmy Kharma International Charles van Oosterum zasvětil 30 let svého života. Enigma Veyron Collection představuje snoubení state-of-the-art technologií se špičkovým designem a vášnivou touhou po co nejvěrnější reprodukci hudby.

Na dotaz
Značka: Kharma
4 200 000 Kč
Kategorie: Sloupové

Podle zakladatele značky Kharma Charlese van Oosteruma jsou reproduktorové soustavy Enigma Veyron aktuálně nejlepší pasivní audio systém na světě. A třiapůlpásmový model EV-5D je nejmenším a nejdostupnějším zástupcem této řady.

Výšky mají na starosti dva konkávní měniče z umělého diamantu, středobasy a basy dva sedmipalcové reproduktory Kharma Omega-F z uhlíkového vlákna.

Elegantní ozvučnice vysoustružená ze 100 mm extrémně tvrdého dřeva tropického stromu opíhled skvělý je od podlahy izolována pomocí patentovaného systému uložení používajícího umělé diamanty a karborundum, tvrdou sloučeninu křemíku a uhlíku.

Frekvenční rozsah 25 Hz - 90 kHz, nominální impedance 4 ohmy, citlivost 91 dB. Rozměry 1200 x 370 x 700 mm.

Cena za pár. Základní barevné provedení černá v piano lesku, zlaté lemování a makassarský eben. Další příplatkové možnosti jsou téměř neomezené.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu