Kharma Exquisite Classique Signature

Exquisite. Tak se jmenovala nejvyšší modelová řada nizozemské značky Kharma až do roku 2015, kdy ji o tento pomyslný titul připravila nová „flagship“ série Enigma Veyron. Trojice reproduktorových soustav Kharma Exquisite je však i nadále věrná svému jménu a je stále bezprecedentně exkluzivní, ale především neuvěřitelně muzikální.

Na dotaz
Značka: Kharma
2 800 000 Kč
Kategorie: Sloupové

Kdyby měl jediný model co nejlépe ztělesňovat ducha modelové řady Exquisite, byl by to patrně model Classique Signature. Dozadu zakloněná, zcela inertní ozvučnice z vertikálně skládaných panelů vysokotlakého laminátu s volitelnou exotickou dýhou, komplexní výhybka nebo vnitřní kabeláž ze směsi čistého stříbra a zlata. Kharma Classique je sice středně velký model, ale bez kompromisů.

Osazeny jsou v něm firemní konkávní výškový měnič z umělého diamantu, středový sedmipalcový reproduktor Kharma Omega-7 z uhlíkových vláken a jeden dvanáctipalcový basový reproduktor ze směsi nomexu a kevlaru. Frekvenční rozsah 22 Hz - 90 kHz, nominální impedance 4 ohmy, citlivost 90 dB. Rozměry 1270 x 565 x 849 mm. Cena za pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu