Kharma Exquisite Midi Grand Signature

Exquisite. Tak se jmenovala nejvyšší modelová řada nizozemské značky Kharma až do roku 2015, kdy ji o tento pomyslný titul připravila nová „flagship“ série Enigma Veyron. Trojice reproduktorových soustav Kharma Exquisite je však i nadále věrná svému jménu a je stále bezprecedentně exkluzivní, ale především neuvěřitelně muzikální.

Skladem na showroomu
Značka: Kharma
4 480 000 Kč
Kategorie: Sloupové

Vrcholný model z luxusní řady Kharma Exquisite Signature. Jeho 180centimetrové ozvučnice z vysokotlakého laminátu jsou pečlivě navrženy tak, aby odolaly vibracím, péče je věnovaná třeba i košům měničů a jejich uložení do ozvučnic. O nejvyšší frekvence se stará dvojice konkávních membrán z umělého diamantu o průměru 2,5 cm, které jsou ukryty za mřížkou s typickým firemním motivem. O středy se stará dvojice sedmipalcových membrán Omega-7 z uhlíkového vlákna. A nejhlubším tónům slouží dva jedenáctipalcové kónusy, vyrobené z kombinace nomexových a kevlarových vláken. Elektrické impulsy do jejich magnetů vysílá nekompromisní výhybka vlastní výroby.

Frekvenční rozsah 24 Hz - 90 kHz, nominální impedance 4 ohmy, citlivost 91 dB. Rozměry 1805 x 465 x 745 mm. Cena za pár. Kharma Exquisite Midi Grand Signature jsou absolutní vrchol high-endu, reprosoustavy s mimořádně velkým talentem prezentovat nahrávku přesně tak, jak má znít. Tedy nerozpoznatelně od skutečnosti v tom nejaudiofilštějším slova smyslu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu