Kharma Exquisite Midi Signature

Exquisite. Tak se jmenovala nejvyšší modelová řada nizozemské značky Kharma až do roku 2015, kdy ji o tento pomyslný titul připravila nová „flagship“ série Enigma Veyron. Trojice reproduktorových soustav Kharma Exquisite je však i nadále věrná svému jménu a je stále bezprecedentně exkluzivní, ale především neuvěřitelně muzikální.

Na dotaz
Značka: Kharma
2 100 000 Kč
Kategorie: Sloupové

Čtyřpásmové reproduktorové soustavy Exquisite Midi Signature jsou sice v současnosti nejmenším zástupcem této modelové řady, i ony však dokáží svým zvukem vyplnit nadstandardně velkou místnost. A jaký zvuk to je! O to se starají firemní konkávní výškový měnič z umělého diamantu, středový sedmipalcový reproduktor Kharma Omega-7 z uhlíkových vláken a dva osmipalcové basáky ze směsi nomexu a kevlaru. A stejně jako všechny modely v řadě Exquisite vypadají i Midi jako dokonalé umělecké dílo.

Frekvenční rozsah 23 Hz - 90 kHz, nominální impedance 4 ohmy, citlivost 90 dB. Rozměry masivní ozvučnice z vysokotlakého laminátu 1013 x 390 x 647 mm. Cena za pár.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kharma vyrábí exkluzivní high-end audio výrobky do luxusních interiérů. Nabízí širokou škálu výrobků od reproduktorů, přes elektroniku a kabely až po vlastní designový audio nábytek. Všechny systémy jsou vyvíjeny, sestavovány a testovány v Bredě s maximální péčí vysoce specializovaných specialistů.

Zpět do obchodu