KEF Muon MkII

Jihoanglická značka KEF už víc než 50 let vyrábí reproduktorové soustavy pro všechny milovníky reprodukované hudby. V jejím portfoliu najdete nejen dostupnou modelovou řadu Q, ale i highendovou dvojici Blade nebo zcela vrcholný a stále futuristický model Muon.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: KEF
5 000 000 Kč
Kategorie: Sloupové

Muon, triumfální forma spojení umění a zábavy a snad nejvýjimečnější reprosoustava, jakou si lze vůbec představit.

Čtyřpásmová podlahová reprosoustava; osazení měničů: 6 x 250 mm LF, 1 x 250 mm LMF, nová generace Uni-Q systému: 1 x 125 mm MF + 1 x 25 mm HF; kmit. rozsah 25 Hz - 60 kHz; doporučený zesilovač 100 - 400 W; citlivost 90 dB; impedance 4?; rozměry 2000 x 600 x 380 mm; hmotnost 115kg; výroba omezena na 100 párů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

 

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.

 

Vlajková řada The Reference od KEF z jihoanglického Maidstone, ležícího napůl cesty mezi Londýnem a bílými útesy doverskými je již pěkných pár let jednou ze stálic high-endového světa, byť od doby kdy byla tato řada králem celého výrobního programu firmy přibyly fascinující modely jako Muon nebo Blade. Řada Reference je tak high-endem pro ty, kteří stále ještě ctí klasické tvary. Navíc je Reference, v porovnání s většinou dramaticky zdražující konkurence, v dnešním světě vlastně ještě docela dostupnou řadou.

Zpět do obchodu