Sonus Faber Aida

Tyto 3.5-pásmové reprosoustavy jsou na samém vrcholu nabídky firmy Sonus Faber a jsou právem označovány jako referenční. Jejich ozvučnice, kombinující luxusní kůži a exkluzivní dýhu, není jen krásná na pohled, ale používá mnoho promyšlených technologií. Provedení Lyra Shape účinně tlumí rezonance, stejně tak jako systém propojení vnitřních ploch Anima Legata, laděné tlumící prvky Mass Damper či systém Z.V.T. (Zero Vibration Transmission) pro izolaci od podlahy.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
2 799 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
NEOMEZENÝ PONOŘENÍ

AIDA

Sloučení nadčasové krásy a
skvělá reprodukce zvuku
ELEGANCE A PRECIZNOST
Aida, která je pojmenována podle nejvelkolepější opery Giuseppe Verdiho, je vrcholem katalogu Sonus faber zrozeným ze srdce týmu a spojuje tradici s technologickými inovacemi, sofistikovanost se silou.

JEDINEČNÝ PROJEKT

Tento „3 a 2/3-pásmový“ reproduktorový systém obsahuje patentovaný „Stealth UltraflexTM“, pro lepší rozšíření basů, systém „Anima Legata“ a „Tuned Mass Dampers“, pro maximální eliminaci vnitřních rušivých vibrací, patentovaný „ Zero Vibration Transmission“, pro ochranu poslechového prostředí před šířením vibrací a pro lepší výkon infrawooferu a technologie „Sound Field Shaping“ pro novou dimenzionalitu zvuku a vnímanou velikost zvukové scény.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
„3 a 2/3“, technologie Sound Field Shaper, technologie „Zero Vibration Transmission™“, para-aperiodický odvětrávaný box „Stealth Ultraflex System™“ a odstupňovaný nízkofrekvenční podlahový reproduktorový systém

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Md: M18 XTR-04 Neodymový magnetový systém, Ø 180 mm
Š: 2 x W22XTR-12 Fe Magnet System, Ø 220 mm
SW: SW32XTR-08 Long Throw, Fe Magnet System, Ø 320 mm

TVAROVAČ ZVUKOVÉHO POLE
Tw: 29XTR2 DAD Arrow Point, Ø 29 mm
Md: 2 x M8XTR, Ø 80 mm

CROSSOVER
55Hz - 150Hz - 200Hz - 3000Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
18 Hz – 35 000 Hz, součástí balení Stealth Ultraflex™

CITLIVOST
92 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

MANIPULACE S ENERGIÍ
100W – 1KW, bez ořezu

ROZMĚRY (VXŠXH)
1725 x 482 x 780 mm
68 x 19 x 31 palců

HMOTNOST
165 kg ea – čistá hmotnost
363 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Aida

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu