Sonus Faber Amati Tradition

3,5-pásmová reprosoustava tvořící vrchol řady Homage Tradition. Dokonalé tvary dřevěné ozvučnice mají své akustické důvody a tvar loutny přispívá k omezení rezonancí, stejně jako technologie Exoskeleton s prvky Dampshelves. Basreflexové vyústění je řešeno technologií Stealth Ultraflex, která zabraňuje vzniku slyšitelných turbulencí. Od země je reprosoustava antivibračně oddělena systémem L.V.T. (Low Vibration Transmission).

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
759 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
LUXUS KAŽDÝ DEN

AMATI TRADICE

Nadčasová krása

OBNOVOVANÁ TRADICE

Kolekce Homage Tradition je novou poctou mistrovství italské výroby houslí; nyní již klasický tvar loutny, charakteristický znak výroby Sonus faber, byl přehodnocen a povýšen do nových výšin ztělesněním jak klasických linií kolekce Homage, tak linií ozvučnice Lilium, čímž dává reproduktorům této kolekce nový objem.

ESTETIKA „LA DOLCE VITA“

Svět starověkých loděnic a tradice italských lodníků jsou podstatou inspirace designu kolekce Tradition. Nová úprava Wengè s javorovými intarziemi je skutečnou estetickou novinkou kolekce a okamžitě ji spojuje s elegantním a nadčasovým designem nejslavnějších italských motorových člunů ``La Dolce Vita`` s jejich ikonickými dřevěnými trupy.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
3,5cestný, plně paraaperiodický odvětrávaný systém „Stealth Ultraflex“ a technologie „Zero Vibration Transmission“

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Md: M15 XTR-04 Neodymový magnetový systém, Ø 150 mm
Š: 2 x Š22XTR-08, Ø 220 mm

CROSSOVER
80Hz - 250Hz - 2500Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
28 Hz – 35 000 Hz, včetně Stealth reflexu

CITLIVOST
90 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
100W – 500W, bez klipování

ROZMĚRY (VXŠXH)
1176 x 411 x 512 mm
46,3 x 16,2 x 20,1 palce

HMOTNOST
61 kg ea – čistá hmotnost
134,5 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Amati Tradition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu