Sonus Faber Il Cremonese

Elegantní, 3.5-pásmový model Il Cremonese svým názvem vzdává hold velkému mistrovi, jakým byl Antonio Stradivari. Tyto reprosoustavy se vyznačují dokonalým zpracováním a citem pro každý detail. Pětistranná ozvučnice ve tvaru kosodélníkového diamantu, prozrazuje příbuznost s větším modelem Lilium a je řešena tak, aby potlačovala rezonance i zabraňovala vnitřnímu stojatému vlnění. Basreflexové vyústění je řešeno technologií Stealth Reflex, která zabraňuje vzniku slyšitelných turbulencí a od země je reprosoustava antivibračně oddělena systémem Z.V.T. (Zero Vibration Transmission). 

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
1 299 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
HISTORIE, PŘEPRAVENÁ

IL CREMONESE

Pocta historii i inovacím

STRADIVARIHO HOUSLE

Il Cremonese, inspirovaný tvarem Lilium, je poctou nejslavnějšímu výtvoru Antonia Stradivariho. Struktura pěti nerovnoběžných stěn a boků aplikovaných na ohrádce vyžaduje pečlivou techniku zpracování jako u hudebního nástroje: od ohýbání a tvarování dřeva až po ošetření vzácných povrchů Avional.

ORETICKÁ DOKONALOST

To je to, co máme na mysli při navrhování „akustického prostředí“ každého jednotlivého měniče. Každý objem je izolován různými materiály od termoplastické pěny s otevřenými buňkami až po vláknité materiály, podobně jako plsť používaná u klavírů. Pro každou konkrétní aplikaci se vybírá nejvhodnější materiál nebo materiály.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
3,5cestný, plně para-aperiodický odvětrávaný box

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Md: M18 XTR-04 Neodymový magnetový systém, Ø 180 mm
Š: 2 x Š18XTR-12, Ø 180 mm
Š.: 2 x Š22XTR-16, Ø 220 mm

CROSSOVER
80Hz - 250Hz - 2500Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
25 Hz – 35 000 Hz, ladicí port součástí dodávky

CITLIVOST
92 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
100W – 800W, bez klipování

ROZMĚRY (VXŠXH)
1449 x 398 x 621 mm
57 x 15,6 x 24,5 palce

HMOTNOST
84 kg ea – čistá hmotnost
185 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Il Cremonese

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu