Sonus Faber Lilium

Síla a půvab. Dynamika a melodie. Plná a prázdná. Sladkost a prudkost.
Silné kontrasty, zdánlivé protiklady, které v hudbě koexistují.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
1 799 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
DUALITA ZVUKU

LILIUM

Harmonie rozdílů a splynutí tvarů

SONUS FABER SIGNATURE STYLE

Myšlenka dvojího zakřivení boků skříně, která se poprvé objevila u modelu Sonus faber a byla rozvinuta v modelu Aida, je zde vylepšena díky novému designu, který znovuobjevuje obrys ``lyry`` a spojuje dvě samostatné identity, které spolupracují uvnitř jednoho tvaru.

OD SONUS FABER

Myšlenky a patenty vyvinuté nejprve ve společnosti Sonus faber a později ve společnosti Aida jsou integrovány do tohoto výjimečného reproduktorového systému. Technologie měničových jednotek, navržená a vyvinutá společností Sonus faber, představuje krok vpřed v technologických inovacích.
Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu