Sonus Faber Lumina V

Jedná se o vlajkový třícestný stojanový model v kolekci. Lumina V je štíhlý reproduktor s vysokým výkonem a rychlým zvukem, který je schopen nabídnout přirozený, velkorysý zvuk a emotivní zvuk pro pohlcující poslech. Model Lumina V je plný nových elektroakustických řešení.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
67 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
CHUŤ JEDNODUCHOSTI

LUMINA V

Štíhlé reproduktory. Překvapivý výkon

LUXUSNÍ, MINIMÁLNÍ, PŘÍRODNÍ

Jednoduchý a hranatý design modelů Lumina byl zvolen tak, aby zdůraznil kvalitu použitých materiálů. Tento princip minimalismu přímo vystihuje podstatu produktu, promyšleně navrženého ve spojení s teorií, že „méně je více“.
Kolekce Lumina se může pochlubit základními hodnotami Sonus faber a použitím jeho ikonických materiálů, včetně kůže, přirozeného složení měničů a skutečného vícevrstvého dřeva dostupného ve dřevě Walnut a Wenge s matnou intarzií javorem a lesklým povrchem Piano Black. Všechny položky vzdávají hold našemu historickému dědictví a jsou vyrobeny v Itálii.
Kolekce je nabízena za dostupnou cenu bez kompromisů ve zvukovém výkonu a umožňuje každému vychutnat si skutečný zážitek ze Sonus faber.
Lumina V
Lumina V

KOMPLETNÍ SYSTÉM DOMÁCÍHO KINA, KTERÝ SI UŽIJETE SVŮJ ČAS

Kolekce Lumina je samozřejmě ideální pro stereo poslech. Pokud chcete ze svého systému vytěžit více, Lumina je také ideální protagonista pro vícekanálový systém.
Díky většímu důrazu a obsahu akčních scén, dialogů a soundtracků se Lumina dokonale hodí k modelům subwooferů Gravis, které mají odpovídající povrchové úpravy a materiály. Lumina a Gravis se spojily a vytvořily systém domácího kina 5.1, který nabízí bohatý, artikulovaný zvuk, který poskytuje možnosti pro růst a úpravy přizpůsobené vašemu prostoru a potřebám poslechu.
Lumina V
Pro ty, kteří chtějí svůj domácí prostor ještě více optimalizovat, nabízí kolekce reproduktorů Palladio Palladio od Sonus faber diskrétní přetíratelné mřížky s jemnými povrchovými úpravami, aby odpovídaly jakémukoli poslechovému prostředí. Navrhování komplexního vícekanálového systému Sonus faber nebylo nikdy dostupnější s řadami Lumina, Gravis a Palladio nabízejícími nekonečné možnosti, jejichž výsledkem je přirozený zvukový zážitek prostřednictvím čistého a krásného designu.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
3pásmový stojací reproduktorový systém.
Design odvětrávané krabice.

REPRODUKTORY
Tw: Ovladač DAD™ s vysokým rozlišením Ø 29 mm
Md: unášeč papírového kužele Ø 150 mm
W: Ø 2x165mm kuželové ovladače. Sendvičová membránová struktura

CROSSOVER
Optimalizovaná amplitudová/fázová odezva pro optimální prostorový/časový výkon „Hybridní IFF-Paracross řešení“. Dělicí frekvence: 260 a 2600 Hz.

FREKVENČNÍ ODEZVA
38 Hz – 24 000 Hz

CITLIVOST
89 dB SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
50W – 300W, nezkreslený signál

ROZMĚRY (VXŠXH)
1049 x 280 x 372,6 mm
4,13 x 11 x 14,7 palce

HMOTNOST
22,5 kg
49,6 lb

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Lumina V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu