Sonus Faber Maxima Amator

Jako třetí člen rodiny Heritage vzdáváme hold našim italským kořenům.
a našim řemeslníkům i lidem, kteří se podílejí na vývoji produktů Sonus faber.
Maxima Amator, kompletně vyrobená v Itálii, je projekt, který byl zahájen před mnoha lety a opuštěn, protože byl považován za nemožný.
Dnes se nám tento sen splnil: koncept dvoupásmového podlahového stojanu aplikovaný na skříň z masivního dřeva.

Na objednávku - termín upřesníme Na objednávku - termín upřesníme Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
379 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
VÁŠEŇ, ZNALOSTI, TRADICE

MAXIMA AMATOR

Ohlédněte se zpět, abyste viděli dopředu

DVOUPÁSMOVÝ DESIGN PRO SONUS FABER

Obousměrný design je pro výrobky společnosti Sonus faber silným prvkem identity značky. Obecně hi-fi nadšenci považují dvoupásmový reproduktorový systém za jeden z nejčistších dosažitelných systémů. Z tohoto důvodu byl pro nás Maxima Amator zábavným projektem, který sloužil jako glorifikace úspěšného spojení dvou reproduktorů k dosažení jedinečné emoce s maximálním zastoupením ``Voice of Sonus faber`` - cíle dosáhnout přirozeného zvuku.

SRDCE A MOZEK

Masivní dřevo je živý materiál, který se v průběhu času neustále mění. Z tohoto důvodu musela být velká skříň Maxima Amator pečlivě prozkoumána a vyladěna, aby se předešlo riziku deformace nebo zlomení dřeva v průběhu jeho stárnutí.
Společnost Sonus faber dokázala tento limit překonat díky moderním metodám sušení dřeva, použití vnitřních konstrukčních žeber upevněných pružnými lepidly a novým CNC metodám, které umožňují zachovat přísnější toleranci ve srovnání s minulostí.
Po studiích skříně a výběru měničů jsme se zaměřili na definování dokonalé tonální rovnováhy projektu.
Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu