Sonus Faber Olympica Nova II

Tyto elegantní reprosoustavy jsou nejmenším sloupovým modelem řady Olympica Nova.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
239 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30,7 kg
Rozměry: 1036,5 x 359,7 x 422,5 mm

I přes své kompaktní rozměry však dokážou zprostředkovat široké frekvenční pásmo, včetně dynamických a přesných basů. Ideálně zapadnou do interiéru i v menších místnostech a lze je využít jak pro stereo, tak pro přední kanály domácího kina.

Ozvučnice řady Olympica Nova jasně prezentují přírodní materiály – dřevo, aluminium a kůži. Přírodou je inspirována i samotná konstrukce obvodových stěn, které jsou uvnitř zatočeny do spirály tak, aby proudění vzduchu v ozvučnici bylo co nejvíce optimalizováno. Basreflex typu Stealth
Ultraflex je v zadní části ozvučnice vyveden do strany, takže je možné experimentovat s umístěním reprosoustavy pro co nejlepší přednes basů.

Model: Olympica Nova II
Koncepce: 3-pásma, basreflex typu Stealth Ultraflex
Vysokotónový reproduktor: 1x H28 XTR3 - 28 mm textilní membrána, technologie DAD™. Magnetický systém s neodymiovým nástavcem.
Středotónový reproduktor: 1x M15 XTR2-04 se 150 mm membránou ze směsi celulózové drti, kapoku , kenafu a dalších přírodních vláken a CCAW cívkou.
Basový reproduktor: 1 x W18XTR2-04 s lehkou 180 mm sendvičovou membránou tvořenou ze syntaktického materiálu potaženého celuózovou směsí.
Dělící frekvence: 250 Hz - 2.500 Hz (vyhybka s Paracross topologií)
Frekvenční rozsah: 40 Hz – 35.000 Hz
Citlivost (2.831V/1M): 88 dB SP
Jmenovitá impedance: 4 Ohm
Doporučený výkon zesilovače: 50W – 250W
Maximální dlouhodobé vstupní napětí (IEC-268-5): 22V rms
Rozměry: 1036,5 x 359,7 x 422,5 mm
Hmotnost: 30,7 Kg

 

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Olympica Nova II

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu