Sonus Faber Serafino Tradition

3,5-pásmová reprosoustava z řady Homage Tradition je trochu kompaktnější, než nejvyšší model Amati Tradition, rozhodně se však nejedná o žádný kompromis. Také zde je ozvučnice učena tvarem loutny pro dokonalé potlačení rezonancí a navíc vyztužena systémem Exoskeleton s prvky Dampshelves. Technologie Stealth Ultraflex zaručuje mnohem kontrolovanější proudění vzduchu než u běžného basrefxu, nevznikají zde totiž žádné slyšitelné turbulence. Od země je pak reprosoustava antivibračně oddělena pomocí speciálních hrotů Silent Spikes, s koaxiální konstrukcí kov/elastomer/kov.

Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Na centrálním skladu (můžete mít následující den) Zvolte variantu
Značka: Sonus Faber
559 990 Kč
Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
LUXUS KAŽDÝ DEN

SERAFINO TRADICE

Nadčasový italský životní styl

ZKUŠENOSTI, KLASICKÝ A RETRO PŘÍSTUP

Nová kolekce Homage Tradition zdědila vzácné učení mistrů italské výroby houslí a zkušenosti získané za 20 let navrhování a vývoje řady Homage s klasickým a lehce retro přístupem.

ESTETIKA ``LA DOLCE VITA``

Svět starověkých loděnic a tradice italských lodníků jsou podstatou inspirace designu kolekce Tradition. Nová úprava Wengè s javorovými intarziemi je skutečnou estetickou novinkou kolekce a okamžitě ji spojuje s elegantním a nadčasovým designem nejslavnějších italských motorových člunů ``La Dolce Vita`` s jejich ikonickými dřevěnými trupy.

SPECIFIKACE

SYSTÉM
3,5cestný, plně paraaperiodický odvětrávaný systém „Stealth Ultraflex“ a technologie „Zero Vibration Transmission“

REPRODUKTORY
Tw: H28 XTR-04 DAD Arrow Point, Ø 28 mm
Md: M15 XTR-04 Neodymový magnetový systém, Ø 150 mm
Š: 2 x Š18XTR-08, Ø 180 mm

CROSSOVER
80Hz - 250Hz - 2500Hz

FREKVENČNÍ ODEZVA
30 Hz – 35 000 Hz, včetně Stealth reflexu

CITLIVOST
90 db SPL (2,83 V/1 m)

NOMINÁLNÍ IMPEDANCE
4 ohmy

DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE
80W – 350W, bez klipování

ROZMĚRY (VXŠXH)
1091 x 396 x 485 mm
43 x 15,6 x 19 palců

HMOTNOST
52 kg ea – čistá hmotnost
115 lb ea – čistá hmotnost

Oficiální stránky výrobce: Sonus Faber Serafino Tradition

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma Sonus Faber byla založena v roce 1983 a dnes je, coby jeden z nejvýznamnějších výrobců reprosoustav, součástí skupiny Fine Sounds Group, do které patří také například legendární výrobce High-End audio elektroniky, firma McIntosh.
Na první pohled u výrobků Sonus Faber zaujmou precizně vyrobené ozvučnice, ve kterých se odrážející italský smysl pro krásu a řemeslná zručnost. Každý detail je zpracován s neuvěřitelnou precizností. Můžete si však být jisti, že jejich tvar i prvotřídní materiály byly zvoleny především na základě jejich vlivu na zvuk. Se stejnou pečlivostí je přistupováno k vývoji a volbě jednotlivých reproduktorů.
Reprosoustavy Sonus Faber jsou tedy vyjímečné nejen svým luxusním designem, ale hlavně čistým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor.

Zpět do obchodu