HIFIMAN Svanar Wireless

Bezdrátová sluchátka do uší Hifiman nabízí dokonalý balanc křišťálově čistého zvuku a nenahraditelný výkon, který si můžete vzít kamkoliv s sebou. 

Skladem na showroomu
Značka: HiFiMAN
13 490 Kč –25 % 9 990 Kč
Kategorie: Sluchátka do uší
Záruka: 2 roky
HIFIMAN Svanar Wireless
Akce můžete vidět na showroomu
13 490 Kč –25 %

 

HIFIMAN SVANAR

Ultimátní True Wireless systém HIFIMAN, který nabízí skutečný audiofilský zážitek v kompaktním a elegantním těle bezdrátových špuntů. Svanar Wireless je schopen pracovat s 24 bit / 96 kHz zvukem s vysokým rozlišením, který je srovnatelný s mnohem dražšími systémy.

Základem sluchátek je topologická membrána měničů, která má na povrchu nanesen speciální povlak z nanočástic. Výsledkem je přirozenější a detailnější zvuk, než jaký běžně naleznete v jiných bezdrátových sluchátkách True Wireless. Měniče pohání výkonné kombo na míru navrženého zesilovače a exkluzivního DA převodníku HIFIMAN Himalaya s R2R architekturou.

HIFIMAN Svanar Wireless propojíte s vaším zařízením jednoduše, pomocí moderního Bluetooth 5.2 připojení. Pro co nejlepší kvalitu reprodukce podporují sluchátka LDAC kodek, který zajistí křišťálově čistý přednes i bez kabelů. Svou hudbu si přitom můžete užívat až 7 hodin, přičemž nabíjecí pouzdro poskytne dalších 28 hodin poslechu.
  • ultimátní True Wireless sluchátka HIFIMAN
  • podpora zvuku s vysokým rozlišením až do 24 bit / 96 kHz
  • měniče s topologickou membránou pro přirozenější a detailnější přednes
  • na míru vyvinutý zesilovač a exkluzivní Himalaya DAC s R2R architekturou
  • možnost připojení pomocí moderního Bluetooth 5.2 s podporou LDAC kodeku
  • elegantní, ale zároveň lehké tělo díky využití karbonových vláken
  • voděodolnost proti pocení a stříkající vodě s certifikací IPX5
  • funkce ANC a ENC pro potlačení hluku z okolního prostředí
  • výdrž na jedno nabití až 7 hodin, s nabíjecím pouzdrem až 28 hodin
Oficiální stránky výrobce: Hifiman

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O značce HiFiMAN

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Produkty HiFiMAN

HiFiMAN final

Leader v oboru

Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů. Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.

Proč si vybrat HiFiMAN

HiFiMAN final

Kvalitní zvukový výkon

Jedny z nejkvalitnějších sluchátek na trhu.
HiFiMAN final

Vysoká citlivost

Autentický zvukový přednes s minimálním zkreslením.
HiFiMAN final

Kvalitní materiály

Luxusní materiály, precizní provedení i nezaměnitelný design.
HiFiMAN final

Technologická inovace

Špičková high-end sluchátka
 
Zpět do obchodu