HiFiMAN JADE II SYSTEM

Elektrostatická sluchátka se zesilovačem

Sluchátka inspirována průkopnickou prací Dr. Fanga na referenčním systému Hifiman Shangri-La. Tento elegantní systém přináší výkon elektrostatických sluchátek do velmi příznivé cenové hladiny. Sluchátka Jade II jsou založena na technologii modelu Shangri-La Jr a nabízí úžasnou hudební průzračnost a detaily. Zesilovač Jade II byl zcela od základu navržen pro optimální napájení sluchátek Jade.

Na objednávku
Značka: HiFiMAN
69 990 Kč 69 990 Kč / 2 ks
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční odezva: 7Hz - 90kHz
Předpětí: 550 - 650V
Rozměry zesilovače: 276 x 116 x 270mm
Hmotnost sluchátek: 365g
Hmotnost zesilovače: 6.5kg

Výhodná sada elektrostatických sluchátek Hifiman Jade II a zesilovače Hifiman Jade II Amplifier

Systém Jade II ztělesňuje rychlost a výkon elektrostatických sluchátek. Měniče o tloušťce méně než 0,001 mm vytvořené nanotechnologií nabízí téměř nulové zkreslení a ve spojení s membránou potaženou nanočásticemi poskytují extrémně rychlou vysokofrekvenční odezvu. Sluchátka poskytují rozšířenou vysokofrekvenční odezvu, která odhaluje i ty nejjemnější podrobnosti špičkových nahrávek.

 

Pohodlí na prvním místě

Kombinace konstrukce z lehké hliníkové slitiny, polstrovaných náušníků a hybridního designu hlavového mostu zajišťuje pohodlné nošení i po delší dobu.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.