HIFIMAN Jade II System

Na objednávku
Značka: HiFiMAN
69 990 Kč 69 990 Kč / 2 ks
Kategorie: Sluchátkové zesilovače
Záruka: 24 měsíců
Frekvenční odezva: 7Hz - 90kHz
Předpětí: 550 - 650V
Rozměry zesilovače: 276 x 116 x 270mm
Hmotnost sluchátek: 365g
Hmotnost zesilovače: 6.5kg

Systém Jade II je kombinací prémiových elektrostatických sluchátek a na míru navrženého zesilovače. Na míru vyladěný set elektrostatických sluchátek a zesilovače, membrána s tloušťkou pouze 0.001mm s ultra rychlou odezvou, široká frekvenční odezva...

Systém Jade II je kombinací prémiových elektrostatických sluchátek a na míru navrženého zesilovače.


Tento nový model buduje na reputaci svého předchůdce Jade z roku 2008, přičemž těží z dlouholetého výzkumu a vývoje. Jade II byly také inspirovány dražším modelem Shangri-La Jr, díky čemuž se pyšní úžasnou transparentností a detailem zvuku.


Sluchátka vás provedou celým spektrem, počínaje nejnižšími basy na úrovni 7Hz až po ty nejvyšší výšky do 90kHz. Speciální nanotech membrána o tloušťce pouze 0.001mm se postará o téměř nulové zkreslení, přičemž si zachovává ultra rychlou odezvu. Svou roli v reprodukci zvuku hrají i mušle, které jsou oválovo tvarované, čímž poskytují maximální plochu membrány a zároveň kopírují přirozený tvar ucha. Bonusem je také nízká hmotnost jen 365g díky lehké hliníkové konstrukci. V kombinaci s pohodlnými vystlanými náušníky a hybridním hlavovým můstkem poskytují komfort i při delším poslechu.


  • na míru vyladěný set elektrostatických sluchátek a zesilovače
  • membrána s tloušťkou pouze 0.001mm s ultra rychlou odezvou
  • široká frekvenční odezva od 7Hz do 90kHz
  • otevřený design zabezpečující rozsáhlý zvukový přednes
  • oválovo tvarované mušle pro maximální plochu membrány
  • lehká hliníková konstrukce s hmotností pouhých 365g
  • hybridní hlavový můstek a náušníky poskytnou komfort i při delším poslechu

 

elektrostatický zážitek za dostupnou cenu
srdce celého systému
HIFIMAN Jade jsou zpět
elektrostatická rychlost a přesnost
nanotech měnič
nanometr hrubý prachový kryt
otevřený design
dlouhodobý komfort

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka HIFIMAN, která byla založena v roce 2005 dr. Fangem Bianem, je široce uznávána jako jedna z předních značek v oblasti vysoce výkonných sluchátek a přenosných zařízení k přehrávání zvuku. Její pověst významného průkopníka a inovátora se projevuje i tím, že značka získala nadšené přijetí v mainstreamových médiích, jakými jsou časopisy Time, Forbes a Daily Mirror. Výrobní řada značky HIFIMAN zahrnuje hi-fi sluchátka, hudební přehrávače a sluchátkové zesilovače třídy high-end.
Značka HIFIMAN má hlavní podíl na vývoji celosvětově nejvyspělejší technologie magnetoplanárních měničů, jakož i prvního přenosného hudebního přehrávače, který skutečně splňuje požadavky na zařazení do kategorie hi-fi a který získal stejně příznivý ohlas u kritiků i u audiofilů
Vynikající pověst značky HIFIMAN dosáhla nových výšin v roce 2015, kdy byla uvedena na trh nová vlaková loď značky v podobě magneto-planárních sluchátek HE1000. Mezi její průkopnické konstrukční prvky patří membrána s nanometrickou tloušťkou, patentovaný systém "Window Shade" a asymetrický magnetický obvod. Navzdory těmto dosaženým úspěchům představuje snaha o hledání stále vyšší kvality zvuku pro značku HIFIMAN nikdy nekončící výzvu, ztělesněnou v aktuálních produktech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení