Sonos S2 Aplikace

   

Nová aplikace, která zjednoduší ovládání všeho

Posuňte se na další úroveň se Sonos S2 aplikací. Nová generace aplikace přináší nové funkce a podporuje zvuk s vyšší kvalitou. Vylepšený design, zvýšené zabezpečení a chytřejší software, který udržuje váš systém aktuální.

overlay-inapp-s2-nowplaying
   
7_Arc_Product_Image_07_Exploded

Brilantní zvuk, nyní ještě brilantnější


Díky vylepšenému software a zpracování zvuku nyní podporuje Sonos S2 zvukové technologie s vyšší kvalitou. Pro hudbu a domácí kino, včetně Dolby Atmos.

   

Vylepšené prostředí aplikace pro snazší použití


Nová aplikace vám ještě více usnadní vyhledávání obsahu, ovládání zvuku a přizpůsobení vašeho poslechu pomocí nových funkcí, jako jsou uložené skupiny místností.

   
overlay-inapp-s2-privacy

Zvýšená bezpečnost


Bezpečné protokoly, včetně  šifrování elliptic curve cipher v SSL / TLS, udržují váš systém bezpečnější a vaše data bezpečnější.

   

Všechny vaše služby v jedné aplikaci


Sonos S2 je více než jen aplikace. Je to platforma, která spojuje všechny vaše streamovací, hlasové a ovládací služby. Takže můžete snadno procházet hudbu, rádio, podcasty a audioknihy.

overlay-inapp-s2-groups
   
overlay-inapp-s2-browse

Úplná kontrola ve vaší ruce


Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Upravte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů, uložte oblíbené položky, nastavte budíky, přizpůsobte nastavení a další.

   
   

 

 

Zpět do obchodu