LOEWE Klang Bar5 + Sub5

Excelentní soundbar a subwoofer v setu

  • Autentický 3D zvuk s Dolby Atmos
  • Výkonná zábava - Výkonný 800wattový zvuk
  • Všestranný díky streamování a nastavení pro více místností.
Příslušenství (volitelné)
Možnosti doručení
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: LOEWE
43 990 Kč
Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg

Hudební výkon (W)

800

Maximální frekvence (Hz)

20 000

Minimální frekvence (Hz)

35

Streaming

Deezer

Spotify

Amazon Music

Napster

Pandora

Qobuz

Tidal

iHeart Radio

DTTS Play-Fi; WDAL 2.0; HDMI eARC

Ano

WLAN Standard

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Autentický 3D zvuk s Dolby Atmos

Klang bar5 mr je vybaven technologiemi Dolby Atmos, DTS:X, Atmos virtual a Virtual X a díky integrovaným odrazům od stěn a stropu promítá do místnosti silný zvuk. Výsledek: místnost zaplní dechberoucí trojrozměrný prostorový zvuk jako v kině nebo koncertním sále.

Nevynechejte jediné slovo díky vynikajícímu prolínání jazyků

Bez ohledu na nastavení hlasitosti televizoru jsou dialogy dynamicky reprodukovány tak hlasitě, jak je třeba, a tak zřetelně, jak je to jen možné. Vynikající srozumitelnost a kvalita řeči je zajištěna dokonalým prolnutím mluveného slova v kombinaci se zvukem a zvukovými efekty.

Rozšiřitelnost bez omezení. HDMI a automatická synchronizace dálkového ovládání.

Soundbar klang bar5 mr a subwoofer klang sub5 lze rozšířit o různá zařízení prostřednictvím jejich platformy podporující více kanálů. Díky tomu lze snadno připojit televizory Loewe a další oblíbené modely televizorů, starší audio zařízení Loewe, UHD přehrávače, set-top boxy a herní konzole.

Výkonná zábava - Zvuk o výkonu 800 wattů

7 dopředu vyzařujících měničů se 4 plnorozsahovými reproduktory a 3 výškovými reproduktory, stejně jako dva zadní kanály s výškovými kanály klangbaru a doprovodný subwoofer se dvěma 6palcovými aktivními reproduktory a čtyřmi pasivními zářiči zaručují realistický 3D zvukový zážitek se svými 800

Všestranný díky streamování a multiroom uspořádání.

Soundbar a subwoofer lze připojit ke stávajícímu prostředí multiroom. Díky nejnovějším technologiím pro streamování zvuku, jako je DTS Play-Fi, Google Chromecast a Apple AirPlay 2, můžete streamovat hudební služby nebo přehrávat seznamy skladeb ze smartphonu přes Bluetooth.

Čistý zvukový zážitek se subwoofery bez vibrací

Domácí zábava s plnou hlasitostí, aniž byste rušili sousedy: Bezdrátově připojené a harmonicky vyladěné dva 6palcové aktivní reproduktory a čtyři pasivní zářiče subwooferu sub5 zajišťují stabilní a silný zvukový zážitek bez nepříjemných vibrací.

Stylové obytné prostředí. Elegantní a kompaktní design.


Čistý, kompaktní designový jazyk a akustická tkanina vyvinutá exkluzivně společností Loewe dodávají tomuto dokonalému zvukovému systému minimalistický charakter. Design soundbaru Loewe klang mr5, který již získal několik ocenění, harmonicky zapadne do každého luxusního interiéru.

Oficiální stránky výrobce: Loewe Klang Set

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu