Samsung HW-S800B

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: Samsung
9 990 Kč
Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11 kg
Audio formáty: AIFF, WAV, MP3, FLAC, OGG, AAC, ALAC
Maximální spotřeba energie: 28 W
Obsah balení: Dálkový ovladač, Nástěnný držák
Rozměry: Š: 123 cm, V: 37 cm, H: 30 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect, Chromecast
Funkce: Bluetooth, Dolby Atmos, DTS Virtual:X, Dolby Digital Plus, Hi-Res Audio, HDMI ARC

Samsung HW-S800B

Samsung HW-S800B

Ultratenký design

Samsung HW-S800B

Wireless Dolby Atmos

Samsung HW-S800B

Opravdový 3.1.2 kanálový zvuk

Samsung HW-S800B

Q-Symphony

Samsung HW-S800B

Štíhlý design se dokonale hodí k televizorům namontovaným na stěnu.

Ultratenký design s 39,9mm profilem a kompaktním subwooferem.

První vestavěné bezdrátové připojení Samsung Smart TV k soundbaru Dolby Atmos na světě

Wireless Dolby Atmos nabízí výkon, který oživí prostorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technologie Dolby Atmos a DTS Virtual:X, které reprodukují zvuk tak, že ho posouvají do nových výšin a dodávají mu efekt 3D.

Samsung HW-S800B
Samsung HW-S800B

Soundbar a televizor – dokonalá harmonie

Symphony

Soundbar se synchronizuje s vaším televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát úplně novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhne do děje. Obsah si užijete jako nikdy dříve.

Opravdový 3.1.2kanálový zvuk

Velmi tenký design se 3 kanály, 1 kanálem subwooferu a hned 2 kanály směrovanými nahoru, které pomáhají vytvořit komplexní zvukové prostředí. Užijte si podmanivý zábavní zážitek.

Dolby Atmos/DTS Virtual:X

Nabízí výkon, který oživí prostorový zvuk. Soundbar Samsung podporuje technologie Dolby Atmos a DTS Virtual:X, které reprodukují zvuk tak, že ho posouvají do nových výšin a dodávají mu efekt 3D.

Samsung HW-S800B

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace Samsung Audio Lab

Testovaný a vyladěný v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, aby pro vás zajistili dokonale vyvážený zvuk, který zaplní celou místnost.

Streamujte hudbu, kterou máte rádi, a ovládejte ji hlasem

Hlasový asistent a streamovací služby

Ovládejte svůj soundbar tak, jak chcete: Díky integrované asistentce Alexa můžete snadno najít, co hledáte, a to i bez použití rukou. Nebo streamujte hudbu přímo z mobilních zařízení. Stačí na zařízení Apple klepnout na ikonu AirPlay.

Samsung HW-S800B
Samsung HW-S800B

Zvuk optimalizovaný pro každou scénu

Adaptivní zvuk

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál a automaticky poskytuje optimalizovaný zvuk na základě každé scény. Adaptivní zvuk vám umožní jasně slyšet hlasy i při nízké hlasitosti, takže uslyšíte i tiché rozhovory.

Samsung HW-S800B

Přehrávejte zvuk z telefonu pouhým klepnutím

Ideální pro chvíle, kdy si chcete vychutnat hudbu na jiné úrovni. Při poslechu svých oblíbených skladeb v telefonu jednoduše klepněte na soundbar. Soundbar rozpozná zařízení, bez problémů se připojí a přehraje skladbu, kterou jste poslouchali – ovšem s neuvěřitelným zvukem soundbaru.
Samsung HW-S800B

Buďte součástí hry díky dynamickému zvuku

Připravte se na výkonný, pohlcující herní zážitek díky subwooferům, které umocňují scénu, a reproduktorům směřujícím nahoru, které poskytují neuvěřitelný prostorový zvuk. Soundbar se automaticky přepne do herního režimu, když do herního režimu přepnete televizor, abyste se mohli soustředit na hraní
Samsung HW-S800B

Připojte se, poslouchejte a vše si užívejte

Soundbar je kompatibilní s rozhraním HDMI ARC (Audio Return Channel) a umožňuje snadné nastavení spojení mezi soundbarem a televizorem. Je to pohodlný způsob, jak si vychutnat televizní obraz se zvukem ze soundbaru.
Samsung HW-S800B

Zachyťte každé slovo bez jakéhokoli vyrušení

Aktivní zesílení hlasu (AVA)

Konverzace na obrazovce uslyšíte zřetelně navzdory hluku. Aktivní zesílení hlasu (AVA) izoluje a zjasňuje dialogy ve vašich oblíbených pořadech a filmech, zatímco soundbar zachycuje a zesiluje hlasy, takže se můžete pohodlně usadit a sledovat příběh.

Optimalizovaný zvuk, který se dokonale přizpůsobí vašemu prostoru

SpaceFit Sound

Funkce SpaceFit Sound nabízí čistý a pohlcující zvuk díky tomu, že optimalizuje zvuk, aby odpovídal vašemu prostoru. Soundbar dokonce dokáže sám, automaticky analyzovat místnost a kalibrovat zvukové pole tak, aby dokonale vyhovovalo vašemu prostředí.

Samsung HW-S800B
Samsung HW-S800B

Jeden dálkový ovladač zvládne vše

One Remote Control

Už nepotřebujete několik dálkových ovladačů. Ovládejte klíčové funkce soundbaru, jako jsou zapnutí/vypnutí, změna hlasitosti, a dokonce i zvukové efekty pomocí dálkového ovladače k televizoru Samsung – přímo z televizoru.

Samsung HW-S800B

Připojte se, poslouchejte, užívejte si. Bezdrátové připojení k TV

Synchronizujte svůj soundbar se svým televizorem bez jakýchkoli drátů nebo připojování. Vyberte si mezi Wi-Fi nebo Bluetooth a propojte zařízení v několika jednoduchých krocích, abyste si sledování TV ještě více užili díky špičkovému zvuku ze soundbaru.
Samsung HW-S800B

Sada k instalaci na stěnu je součástí dodávky

Uvnitř balení najdete vše, co potřebujete ke snadné instalaci, včetně praktické sady k montáži na stěnu. Se sadou Slim Wall Mount Kit bude váš soundbar dokonale ladit s televizorem namontovaným na stěně a bude vypadat krásně, ať už ho připevníte kamkoli.
Samsung HW-S800B

Více zvuku bez drátů. Kompatibilní s bezdrátovým prostorovým zvukem

Sada bezdrátových zadních reproduktorů Wireless Rear Speaker Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na systém prostorového zvuku a získat tak ještě lepší zážitek jako v kině. Spolu se soundbarem si můžete vychutnat zvuk Dolby Atmos na zcela nové úrovni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Samsung Electronics neustále vytváří novou budoucnost. Zkoumáme neznámé a objevujeme technologie, které pomáhají lidem na celém světě vést šťastnější a zdravější život.

Příběh firmy započal v roce 1969, kdy společnost Samsung vznikla za účelem pomáhat lidem dosáhnout nemožného. Po více než 50 letech stále inovuje a vytváří technologie, které boří staré i nové bariéry, aby lidé mohli dělat tao, co dosud nedokázali. I nadále se firma řídí stejným cílem a proto jsou pro nás lidé - a věci, na kterých jim záleží - středobodem všeho, co vytváříme.

 

 

Zpět do obchodu