Sony HT-S2000

Soundbar značky Sony.

Tento 3.1kanálový soundbar s technologiemi Dolby Atmos® a DTS:X® nabízí výrazný prostorový zvuk jako v kině. Díky nově vyvinutému upmixeru poskytuje trojrozměrný prostorový zážitek, dokonce i při přehrávání stereofonního obsahu, jako jsou televizní dramata, streamovaná hudba a další. Centrální reproduktor zajišťuje zřetelné dialogy, zatímco vestavěný duální subwoofer obstarává hluboké basy. 

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
11 990 Kč –33 % 7 999 Kč
Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky
D 01 HT S2000 main
Akce
11 990 Kč –33 %

Nechte se pohltit prostorovým zvukem

Technologie Vertical Surround Engine a S-Force PRO Front Surround umožňují soundbaru HT-S2000 vytvářet prostorový zvuk jako v kině, který vám umožní vychutnat si vzrušující zážitek z technologií Dolby Atmos® a DTS:X®. Nově vyvinutý upmixer poskytne trojrozměrný prostorový zvuk pro vše, co posloucháte, a obklopí vás zvukem z jediného nenápadného soundbaru.

Zřetelné dialogy, výrazné a bohaté basy

Kombinace našich nejnovějších akustických technologií a technologií zpracování signálu je základem pro opětovné vytvoření rozsáhlé zvukové scény. Centrální reproduktor zajišťuje zřetelné dialogy, zatímco vestavěný duální subwoofer obstarává hluboké basy.

Snadné nastavení a ovládání

Stačí propojit soundbar HT-S2000 s televizorem pomocí kabelu HDMI, připojit jej k elektrické síti a nastavení je dokončeno. Naše nová aplikace Sony | Home Entertainment Connect pro smartphony nabízí snadné nastavení a intuitivní ovládání. Soundbar můžete také snadno ovládat jednoduchým dodaným dálkovým ovladačem.

Dokonalá synchronizace s dalšími produkty od společnosti Sony

Volitelný bezdrátový subwoofer obohatí reprodukci zvuku o rázné basy. A pokud přidáte naše volitelné bezdrátové zadní reproduktory, budete si moci užít ještě více vzrušujících okamžiků jako v kině, včetně zvuku přímo za sebou. Po spárování s kompatibilním televizorem BRAVIA™ se v nabídce rychlého nastavení televizoru automaticky zobrazí položky pro nastavení zvuku soundbaru, abyste mohli snáze ovládat funkce, jako jsou zvukové pole a hlasitost.

Udržitelnost

Produkty domácího audia od společnosti Sony jsou navrženy nejen k poskytování vynikajících zvukových zážitků, ale také s ohledem na životní prostředí. Při výrobě produktů a obalů využíváme méně prvotních plastů.
Oficiální stránky výrobce: Sony HT-S2000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu