Sony HT-A5000

Soundbar značky Sony.

5.1.2k soundbar s technologií 360 Spatial Sound Mapping a Dolby Atmos®/DTS:X®.

Soundbar HT-A5000 vás obklopí prostorovým zvukem s reproduktory nasměrovanými vzhůru, bočními výškovými reproduktory a vestavěným duálním subwooferem. Se zadními reproduktory podporuje technologii 360 Spatial Sound Mapping, takže obsah uslyšíte na zcela nové úrovni.

Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
24 990 Kč
Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky

360° prostorový zvuk se přizpůsobí vašemu prostředí


S volitelnými zadními reproduktory od společnosti Sony

Naše revoluční technologie 360 Spatial Sound Mapping se zadními reproduktory od společnosti Sony vytvoří několik virtuálních reproduktorů jen díky soundbaru a zadním reproduktorům. S virtuálními reproduktory, které jsou v místnosti rozmístěny okolo vás, vznikne optimální zvukové pole, ve kterém zažijete nový rozměr zvuku. Vychutnejte si vzrušující technologii Dolby Atmos® a DTS:X® a uslyšíte každý dech, krok a slovo, jako byste byli přímo ve filmu.

Ilustrace místnosti s televizorem, soundbarem a zadními reproduktory a také reproduktory vytvořenými technologií 360 Spatial Sound Mapping
Zvuk z kvalitních reproduktorů a subwooferu


Výkonné reproduktory ve vaší místnosti dohromady vytváří čistý zvuk se širokým rozsahem. Dva reproduktory nasměrované nahoru zajistí zvuk přicházející shora, dva výškové reproduktory a tři přední reproduktory pak prostorový zvuk a o dunivé basy se stará subwoofer.


Vychutnejte si zvuk shůry 


Díky technologii virtuálního prostorového zvuku od společnosti Sony dokáže soundbar vytvořit pozici zvuku ve vertikálním prostoru, takže
si můžete vychutnat 3D zvuk bez nutnosti reproduktorů umístěných
u stropu. Stejně jako technologie Dolby Atmos a DTS:X, i technologie Vertical Surround Engine propůjčí realističtější a vícerozměrný zvuk
i ostatním formátům.

Prostorový zvuk snadno
 

Jedinečná technologie zpracování digitálního zvukového pole
od společnosti Sony využívá pouze přední reproduktory a virtuálně reprodukuje pole prostorového zvuku tak, že k vám zvuk dorazí
z obou stran. Můžete si vychutnat plný prostorový zvuk jako v kině, aniž byste museli zabírat místo v obývacím pokoji.Čistější hlas


Čím hlubší je zvuk basů, tím více se membrána reproduktoru pohybuje. To může způsobit efekt zvaný zkreslení fázové modulace, když celý rozsah membrány zároveň reprodukuje vyšší frekvence. Jedinečná technologie zpracování signálu od Sony tento efekt potlačuje, aby se dosáhlo čistěji znějících dialogů a komornějšího zvuku. Vylepšení modulované křivky zlepšuje zřetelnost zvuku a pomáhá zabránit zkreslení hlasu.

Rozšířené basy


K přesné reprodukci nízkých basových frekvencí je zapotřebí velkého výkonu a často dochází ke zkreslení (A). Aby se tomu předešlo, soundbar HT-A5000 využívá jedinečnou technologii zpracování signálu, aby dosáhl účinku dynamické rozšířené basy (B).

Oficiální stránky výrobce: Sony HT-A5000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu