SONY Theatre Bar 8

Soundbar SONY Theatre Bar 8 pro doplnění televizoru Bravia.

  • Jediný soundbar s technologií 360 Spatial Sound Mapping zajišťuje vynikající prostorové pole
  • Čtyři basové reproduktory zajišťují silné basy
  • 11 jednotek reproduktorů a automaticky optimalizovaný zvuk pro vaše akustické podmínky
Na objednávku - termín upřesníme
Značka: SONY
24 990 Kč
Kategorie: Soundbary
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg
Maximální spotřeba energie: 60 W
Rozměry: Š: 110 cm, H: 12 cm, V: 7 cm
Streamování: AirPlay 2, Spotify Connect
Typ zesilovače: 11 kanálů
Funkce: Bluetooth 5.2, 360 Reality Audio
HDMI: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby True HD, Dolby Atmos, DTS HD master Audio, DTS ES, DTS:X, Dolby Dual mono

Theatre Bar 9

Nepřekonatelný zvuk

Náš špičkový soundbar je vybaven technologií 360 Spatial Sound Mapping se 13 jednotkami reproduktorů, která představuje novou generaci technologie prostorového zvuku pro pohlcující zvuk jako v kině.

Přepisování pravidel prostorového zvuku

Překonejte hranice běžného prostorového zvuku. Kombinací fyzických a virtuálních reproduktorů vytváří systém BRAVIA Theatre Bar 9 širší pole prostorového zvuku pro vynikající atmosféru.

Nejlepší prostorový zvuk s technologií 360 Spatial Sound Mapping

Zažijte doma to nejlepší z prostorového zvuku. Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří 5 virtuálních reproduktorů před vámi a odráží zvuk od stropu a zdí, což umožňuje dosáhnout prostorového zvuku jako v kině z jediného soundbaru.

 

Vychutnejte si širší pokrytí prostorovým zvukem

Nyní si může ten samý pohlcující prostorový zvuk užívat více lidí. S použitím virtuálních reproduktorů dosahuje technologie 360 Spatial Sound Mapping širšího pokrytí než běžné virtuální systémy pro prostorový zvuk.

 

Využijte plný potenciál technologie 360 Spatial Sound Mapping

Přidejte volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro ještě rozsáhlejší zvukovou scénu. Ve spolupráci se zadními reproduktory vytvoří soundbar Bar 9 až 11 virtuálních reproduktorů, včetně reproduktorů za vámi pro autentický pocit jako v kině.

 

Zvuk přímo z kina

Vytvořte autentický prostorový zvuk jako v kině ve svém obývacím pokoji. Nejen, že soundbar BRAVIA Theatre Bar 9 podporuje standardní formáty včetně Dolby Atmos® a DTS:X®, ale má také certifikaci IMAX® Enhanced

 

Upmixování stereofonního obsahu na prostorový zvuk

Nový upmixer společnosti Sony zajišťuje bohatý prostorový zvuk dokonce i u stereofonního obsahu. Jeho inovativní algoritmus extrahuje a přerozděluje jednotlivé zvukové objekty, abyste se mohli ponořit do 3D zvuku. Během upmixování rozpoznává zpracování oddělení zvuku využívající umělou inteligenci lidské hlasy a zajišťuje, aby zněly čistěji.

 

Optimalizovaný zvuk pro maximální zážitek

Zjednodušili jsme prostorový zvuk. Optimalizace zvukového pole nekalibruje zvuk pouze na základě polohy reproduktorů, ale zohledňuje také akustiku místnosti a vaši pozici pro poslech.

 

Od kina až po hudební festival

Dodejte hudbě zvukovou scénu, kterou si zaslouží. Se soundbarem BRAVIA Theatre Bar 9 je snadné streamovat vaše oblíbené skladby a vychutnávat si každý detail ve vysoce kvalitním upmixovaném zvuku.

 

Streamujte hudbu pomocí vašich oblíbených služeb

Nejde ale jen o filmy. Hudbu si můžete vychutnat také ve vysoce kvalitním upmixovaném zvuku. Vestavěná podpora pro funkce Spotify Connect™ a Apple AirPlay vám umožňuje přehrávat všechny vaše oblíbené skladby.

Procesor DSEE Ultimate

Díky technologii Edge-AI zvyšuje technologie DSEE Ultimate™ (Digital Sound Enhancement Engine) kvalitu komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase a obnovuje akustické detaily pro bohatší zážitek z poslechu.

Připojení Bluetooth®

Bezdrátové streamování zvukového obsahu. Technologie Bluetooth® umožňuje snadno poslouchat hudbu, podcasty a další obsah ze smartphonu, tabletu nebo notebooku.

Nechte se unést špičkovou kvalitou hudby

Vdechněte hudbě život jako nikdy předtím. Poslouchejte skladby se zvukem ve vysokém rozlišení přesně podle záměru autora. Nebo objevte technologii 360 Reality Audio pro skutečně pohlcující zážitek ze živé hudby

Inovativní akustická konstrukce se 13 jednotkami reproduktorů

Za skvělým prostorovým zvukem se skrývá více než pouhé zpracování signálu. Fyzické reproduktory musí také poskytovat vynikající akustické vlastnosti – a soundbar BRAVIA Theatre Bar 9 nezklame.

SONY Theatre Bar 9

Nový dvoupásmový reproduktor

Objevte čistý prostorový zvuk se širokým záběrem z jediného soundbaru. Soundbar Bar 9 je vybaven novým dvoupásmovým reproduktorem s přidanými výškovými reproduktory pro přední a středí část, díky čemuž zajišťují prostorový zvuk se širším záběrem a přesným zvukovým obrazem.

Čtyři basové reproduktory a pasivní zářiče zajišťují hluboké basy

Nenechte se ale zmást provedením. Díky čtyřem vestavěným basovým reproduktorům a pasivním zářičům vytváří soundbar Bar 9 typ hlubokých, dunivých basů, které byste očekávali od mnohem větších reproduktorů.

SONY Theatre Bar 9
SONY Theatre Bar 9

Boční reproduktory a výškové reproduktory pro rozsáhlý zvuk

K doplnění atmosféry vyplňují boční reproduktory obytný prostor širokosměrovým zvukem, zatímco výškové reproduktory rozšiřují zvukovou scénu odrážením směrového vysokofrekvenčního zvuku od stěn.

Poslouchejte zvuk přicházející shora

Reproduktory směřující nahoru odrážejí zvuk od stropu pro pohlcující prostorový zvuk. Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří virtuální stropní reproduktory pro ještě atmosféričtější zvuk.

SONY Theatre Bar 9
SONY Theatre Bar 9

Jednotka reproduktoru X-Balanced Speaker Unit

Jedinečný obdélníkový tvar reproduktorů maximalizuje oblast membrány pro dunivé basy. Snižuje také vychýlení budiče a zachovává akustický tlak, což zajišťuje menší zkreslení a větší čistotu vokálů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

sony-logo

V roce 1946 Tokio Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation, předchůdce společnosti Sony Group Corporation) začala jako malá společnost s kapitálem pouhých 190 000 jenů a přibližně 20 zaměstnanci. Zakladatel Masaru Ibuka uvedl, že účelem založení společnosti bylo „založení ideální továrny která zdůrazňuje ducha svobody a otevřeného myšlení, který prostřednictvím technologie přispěje k japonské kultuře. "
Symbolizuje ducha výzvy společnosti Sony „dělat to, co ještě nikdy nebylo“, společnost pokračovala ve vydávání bezpočtu „prvních japonských“ a „prvních na světě“ produktů.

Dnes SONY známe jako technologického giganta pohybující se v nejednom odvětví. Od televizí, přes herní průmysl, až po robotiku. Představuje Japonskou preciznost , technologickou vyspělost, která jde ruku v ruce s invovací a pokrokem. Dobré je zmínit i design, který u Sony zůstává roky prakticky neměnný.

 

Zpět do obchodu